Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колишній заступник голови СБУ стверджує, що у Савченко завжди були "високі покровителі" у владі

Колишній заступник голови СБУ стверджує, що у Савченко завжди були "високі покровителі" у владі

Сестра нардепа заперечує подібні заяви.

Колишній заступник голови СБУ Віктор Ягун стверджує, що у народного депутата Надії Савченко є і завжди були потужні покровителі у верхівці української влади, які вирішували всі її проблеми.

“Починаючи з військового училища, в неї були проблеми, а потім хтось дзвонив з Адміністрації президента, і ці проблеми зникали”, - заявив Ягун в ефірі ток-шоу “Право на владу” на телеканалі “1+1”.

Відео Савченко вели "на олімп" з військового училища і вирішували її проблеми з АП – Ягун

Колишній заступник голови СБУ Віктор Ягун повідомив, що у Надії Савченко є і завжди були потужні покровителі, які вирішували всі її проблеми. А проблем було немало від навчання до служб у гарячих точках – на кожній позиції товаришам по службі є що пригадати про важку вдачу Надії.

Савченко вели "на олімп" з військового училища і вирішували її проблеми з АП – Ягун

Колишній високопосадовець СБУ уточнив, що ці “покровителі” начебто були у Савченко ще за часів президентства Леоніда Кучми. Також, за словами Ягуна, є відео, які показують, що вона брала участь в організаціях, дуже близьких до Соціал-демократичної партії України (об’єднаної) (свого часу цю партію очолював Віктор Медведчук).

“Її постійно хтось кудись вів. Вона і під час Майдану незрозуміло яким чином опинялася не на тій стороні, і намагалася “миру - мир” там шукати. Така сама ситуація була і в “Айдарі”. Я вже не кажу про її військову службу в Іраку. Там так само були проблеми”, - заявив Віктор Ягун.

Сестра Надії Савченко Віра в ефірі “Право на владу” заперечила, що у нардепа були будь-які покровителі.

“Єдиний, до кого вона зверталася в адміністрації, був міністр оборони Анатолій Гриценко, з проханням дозволити їй, як жінці, літати. І він дозволив”, - розповіла вона.

Відео Віра Савченко заперечила, що її сестра має високопоставлених покровителів

Озвучені гостями ток-шоу "Право на владу" тези сестра Надії Савченко вважає неправдивими. І для того, аби їх спростувати, Віра сама передзвонила до прямого ефіру передачі.

Віра Савченко заперечила, що її сестра має високопоставлених покровителів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції