Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колишнього прокурора Суса арештували без права на заставу

Із липня минулого року Дмитро Сус перебував під домашнім арештом.

Колишнього заступника керівника департаменту з особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури Дмитра Суса взяли під варту без можливості внесення застави.

Про це йдеться в ухвалі Солом’янського суду Києва, повідомили Громадському в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Із липня минулого року Дмитро Сус перебував під домашнім арештом, але в січні суд змінив йому запобіжний захід на заставу в розмірі 1,76 мільйонів гривень. Оскільки Сус не вніс ці гроші як заставу, то судді вирішили змінити йому запобіжний захід на тримання під вартою.

ВідеоСкандальний екс-прокурор Сус за час домашнього арешту організував у квартирі біткойн-ферму

Іще один скандальний домашній арештант відсьогодні - вільний. Одіозний прокурор Дмитро Сус - той, що дороге авто записав на бабусю, - а торік із гуркотом був звільнений з Генпрокуратури і півроку не мав права цілодобово покидати квартиру. За цей час він примудрився зайнятися бізнесом - оселю перетворив на біткойн-ферму.

Скандальний екс-прокурор Сус за час домашнього арешту організував у квартирі біткойн-ферму

Нагадаємо, у квітні 2017 року старшого слідчого з особливо важливих справ Головного слідчого управління Генпрокуратури Дмитра Суса звільнили за приховування статків у своїх деклараціях. 

Сус не вказав у своїй декларації за 2015 рік зареєстрований на нього автомобіль Citroen C4. У деклараціях за 2015 і 2016 роки він не вказав інформації про тимчасове користування кімнатою у Києві, а також про продаж автомобілів Peugeot 406 та Citroen C4.

Перед цим прокурора понизили на посаді і перевели з департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури до відділу з розслідування кримінальних проваджень.

Сус був фігурантом гучного скандалу між НАБУ і ГПУ, а також ще одного скандалу - коли оформив на свою 85-річну бабусю елітний позашляховик Audi Q7, а після викриття оголосив машину у розшук.

Раніше Сусу оголосили підозру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції