Колишнього прокурора Суса арештували без права на заставу

Із липня минулого року Дмитро Сус перебував під домашнім арештом.

Колишнього заступника керівника департаменту з особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури Дмитра Суса взяли під варту без можливості внесення застави.

Про це йдеться в ухвалі Солом’янського суду Києва, повідомили Громадському в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Із липня минулого року Дмитро Сус перебував під домашнім арештом, але в січні суд змінив йому запобіжний захід на заставу в розмірі 1,76 мільйонів гривень. Оскільки Сус не вніс ці гроші як заставу, то судді вирішили змінити йому запобіжний захід на тримання під вартою.

ВідеоСкандальний екс-прокурор Сус за час домашнього арешту організував у квартирі біткойн-ферму

Іще один скандальний домашній арештант відсьогодні - вільний. Одіозний прокурор Дмитро Сус - той, що дороге авто записав на бабусю, - а торік із гуркотом був звільнений з Генпрокуратури і півроку не мав права цілодобово покидати квартиру. За цей час він примудрився зайнятися бізнесом - оселю перетворив на біткойн-ферму.

Скандальний екс-прокурор Сус за час домашнього арешту організував у квартирі біткойн-ферму

Нагадаємо, у квітні 2017 року старшого слідчого з особливо важливих справ Головного слідчого управління Генпрокуратури Дмитра Суса звільнили за приховування статків у своїх деклараціях. 

Сус не вказав у своїй декларації за 2015 рік зареєстрований на нього автомобіль Citroen C4. У деклараціях за 2015 і 2016 роки він не вказав інформації про тимчасове користування кімнатою у Києві, а також про продаж автомобілів Peugeot 406 та Citroen C4.

Перед цим прокурора понизили на посаді і перевели з департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури до відділу з розслідування кримінальних проваджень.

Сус був фігурантом гучного скандалу між НАБУ і ГПУ, а також ще одного скандалу - коли оформив на свою 85-річну бабусю елітний позашляховик Audi Q7, а після викриття оголосив машину у розшук.

Раніше Сусу оголосили підозру.

Залиште свій коментар