Колишня депутатка-комуністка Оксана Калетник вийшла заміж за шотландця

Раніше ЗМІ писали про британську прописку родички екс-нардепа.

Екс-депутат Верховної Ради від КПУ Оксана Калетник, проти якої відкривалася справа за сепаратизм, вийшла заміж за шотландця. Фотографіями з весілля жінка поділилась у соцмережі. 

"Ніколи не думала, що коли-небудь мені доведеться вибирати між своєю Батьківщиною і чужими країнами... три революції не змусили мене поїхати з рідного дому... але, як кажуть "ніколи не говори ніколи". Я зустріла свою долю далеко в Шотландії на березі Північного моря :) тепер у кожного з нас дві країни в серці", - підписала світлини наречена.

Велика Британія не чужа великій і впливовій родині Калетників. Два роки тому журналісти програми "Схеми" виявили, що сестра сьогоднішньої нареченої Оксани Ольга Калетник має лондонську прописку. Ольга нібито прописана у апартаментах вартістю понад мільйон фунтів.

Нагадаємо, двоюрідний брат Оксани, екс-віце-спікер парламенту Ігор Калетник перебуває у розшуку з грудня 2014 року. Йому інкримінується зловживання службовим становищем під час прийняття "диктаторських законів" 16 січня. Ініціатором прийняття цих законів є Віктор Янукович, а разом з Калетником у справі проходять Володимир Олійник, Олександр Єфремов і Сергій Гордієнко. Крім того розслідуються справи щодо незаконного збагачення Ігоря Калетника та членів його родини. У цих справах вже неодноразово арештовували майно екс-посадовця. Сама наречена у переліку осіб, яких розшукує МВС, не значиться.

Повʼязані теми:

Наступна публікація