Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коломойський: Коли у ведучого Соловйова були проблеми в РФ, він вів перемовини про роботу на 1+1 - РБК

Бізнесмен Ігор Коломойський вважає російського журналіста пропагандистом номер один.

Російський телеведучий Володимир Соловйов вів перемовини про прийом на роботу на телеканал "1+1. Про це в інтерв'ю російському агентству РБК заявив бізнесмен Ігор Коломойський.

"Соловйов мав працювати на "1+1"... Він тоді переїхав до Ізраїлю, 2011 або 2012 року, коли у нього були якісь неприємності в Росії. І він [Соловйов] досить серйозно про це думав. У нас з ним готувалося навіть підписання контракту і вже "навіть обговорювали фінансові питання", — розповів Коломойський.

Соловйову була запропонована посада ведучого авторської програми на "1+1". Утім, одіозному журналісту "пробачили" і він повернувся до Росії. Особистої зустрічі між Коломойським і Соловйовим не було. Перемовини в Ізраїлі вів двоюрідний брат журналіста Олександр Шапіро, який, за словами бізнесмена, "був його товаришем, з яким вони разом навчалися".

На думку Ігоря Коломойського, Володимир Соловйов з погляду пропагандиста – номер один.

Своєю чергою, Володимир Соловйов у розмові з РБК зазначив, що "жодних особистих зустрічей з цього питання у нього не було". "Анатолій Подобрянский з Дніпропетровська дзвонив і говорив з моєю мамою років десять тому. Він якийсь мій далекий родич, але не двоюрідний брат точно, — сказав журналіст. Він зазначив, що "не знає жодних Олександрів Шапіро і що працює на ВГТРК від 2010 року" і "жодних проблем в Росії в 2010-2011 роках у нього не було".

Раніше Ігор Коломойський повідомляв, що Петро Порошенко мав домовленість про купівлю частини акцій телеканалу "1+1", якою володіє Ігор Суркіс. Про купівлю частини телеканалу сторони домовилися 2015-го, за рік до націоналізації "ПриватБанку". "Порошенко хотів зробити націоналізацію, щоб дістатися до активів акціонерів "ПриватБанку". Основний актив, який його цікавив - акції телеканалу "1+1", яких у "ПриватБанку" не виявилося. [Голова НБУ Валерія] Гонтарева і Рожкова свого часу ввели в оману Порошенка, що всередині "ПриватБанку" є акції "1+1". Після цього доля націоналізації була вирішена. Тому що Порошенко теж тривалий час вагався. Але коли йому сказали, що таким чином він добереться до "1+1", він на це пішов. Уся ця історія з націоналізацією була задумана для цієї мети. Звичайно, поживитися іншими активами теж було непогано", - розповів бізнесмен.

Залиште свій коментар

Вибір редакції