Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коломойський назвав прізвища тих, кому б довірив найвищі державні посади в Україні

Підприємець помістив до "кадрового резерву" главу МВС, керівника РНБО та топ-менеджмент "Нафтогазу".

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков має залишитися на владній посаді й після зміни президентської команди. Таку думку висловив бізнесмен Ігор Коломойський в інтерв’ю BIHUS info.

"Я вважаю, має залишитися. Він якийсь стабілізуючий фактор. У країні що не відбувалося – він як фундамент якийсь. От у мене враження", - пояснив підприємець. Коломойський сказав, що не знає, чи захоче Аваков бути прем’єр-міністром, якщо йому запропонують це, але вважає його гідною кандидатурою. "За рівнем освіти і всього – я думаю, він підготовлений", - сказав бізнесмен.

ВідеоІгор Коломойський прокоментував рішення суду у Лондоні щодо арешту його активів

"Арешт активів Високим судом Англії це - тимчасовий захід на час розгляду справи у суді", - так Коломойський прокоментував рішення суду. Відповідне рішення суд ухвалив у межах судового процесу "ПриватБанку" проти своїх колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Ігор Коломойський прокоментував рішення суду у Лондоні щодо арешту його активів

Також він згадав Олександра Турчинова та відзначив його державницьку роботу. "І Турчинов такий само, до речі", - сказав підприємець. Окрім них, він згадав про Коболєва, Вітренка та інших представників топ-менеджменту "Нафтогазу" і назвав їх "гарним резервом" для найвищих державних посад. "Вони вже себе переросли, вони можуть іти нагору", - заявив Коломойський.

Як повідомлялося, Коломойський заперечив існування планів помсти Петру Порошенку, термін президентства якого добігає кінця, та екс-главі Нацбанку Валерії Гонтаревій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції