Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коломойський назвав ім'я єдиного "золотого президента" України

Він позитивно оцінює каденцію Ющенка.

Бізнесмен Ігор Коломойський вважає, що третій президент України Віктор Ющенко був гарним лідером держави. Про це він розповів в інтерв’ю виданню “РБК-Україна”.

“Я вважаю, що Ющенко був для України найбільш золотий президент і найкращий час. Тому що він нікуди не ліз. Нічого не вирішував, але і нікуди не ліз”, - заявив Коломойський.

Він зазначає, що потрібно дивитися цифри ВВП того часу. “В той момент вся світова економіка зростала, до 2008 року”, - зазначив бізнесмен.

Також він згадав про газові контракти з Росією. “Був п'ять років, а так рік. І це був найскандальніший рік. А в інші роки було нормально, хоча він нічого не вирішував, він був нормальним. І те, він примудрявся іноді проявитися як з газовими контрактами, через що Тимошенко довелося підписувати на 100 доларів дорожче”, - розповів Коломойський.

Нагадаємо, 2018 року Коломойський назвав Ющенка найбільш взірцевим президентом, попри те, що той наприкінці своєї служби втратив рейтинг.

ВідеоПорошенко, Кравчук, Кучма та Ющенко обговорили найважливіші проблеми сучасної України

Розмова чотирьох Президентів. Прес-служба Банкової розповсюдила відео зустрічі усіх керівників держави за час її незалежності. За винятком президента-втікача, Петро Порошенко, Леонід Кравчук, Леонід Кучма та Віктор Ющенко, за словами речників Президента, обговорили найважливіші проблеми сучасного стану країни. 

Порошенко, Кравчук, Кучма та Ющенко обговорили найважливіші проблеми сучасної України

Залиште свій коментар

Вибір редакції