Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коломойський не збирається мститися Порошенку і Гонтаревій

Коломойський не збирається мститися Порошенку і Гонтаревій

Але бізнесмен сподівається, що Україна матиме справедливий суд.

Підприємець Ігор Коломойський заперечив існування планів помсти Петру Порошенку, термін президентства якого добігає кінця, та екс-главі Нацбанку Валерії Гонтаревій. Про це він заявив в інтерв’ю BIHUS info.

"Та я не збираюся взагалі ні Порошенко, ні Гонтаревій мститися. Я особисто нікому не збираюся мститися", - запевнив він. При цьому бізнесмен згадав "Транснафту" і "Укрнафту" та події навколо них, коли його звинуватили в силових діях у Києві. За словами Коломойського, ніяких "батальйонів" він на вулиці не виводив, а компанії захищалися силами охоронних структур, з якими мали законні контракти і бізнес-зв’язки. "Ми цей урок засвоїли. Чим відрізняється хом’ячок від щура? Піар-забезпеченням. Тепер все робимо продумано. І ми не блукаємо з "батальйонами" по Києву. Але якщо держава має монополію на правосуддя і на силу, то ми вимагаємо від держави вердикту", - пояснив він.

При цьому Коломойський відкинув закид, ніби сам хоче стати державою. "Будь-яка держава, і це написано в Старому Завіті, в Біблії, чи в Торі – коли люди перестають мати право на справедливий суд. Після цього держава закінчується", - додав підприємець.

Відео Ігор Коломойський прокоментував рішення суду у Лондоні щодо арешту його активів

"Арешт активів Високим судом Англії це - тимчасовий захід на час розгляду справи у суді", - так Коломойський прокоментував рішення суду. Відповідне рішення суд ухвалив у межах судового процесу "ПриватБанку" проти своїх колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Ігор Коломойський прокоментував рішення суду у Лондоні щодо арешту його активів

Залиште свій коментар

Вибір редакції