Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коломойський озвучив прізвища фаворитів на посаду глави Кабміну

Раніше у ЗМІ була інформація, що на посаду прем'єр-міністра розглядається четверо кандидатів, серед яких секретар РНБО Олександр Данилюк та голова Наглядової ради "Укроборонпрому" Айварас Абромавічус.

Директор з розвитку бізнесу НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко і заступник голови Офісу президента Олександр Гончарук є головними претендентами на посаду прем'єр-міністра України.

Про це бізнесмен Ігор Коломойський сказав в інтерв'ю російському виданню РБК.

"У фаворитах гонки — [економіст, директор з розвитку бізнесу НАК Нафтогаз України] Юрій Вітренко і [гендиректор інвесткомпанії AYA Capital і заступник голови Офісу президента з економічних питань] Олексій Гончарук", - повідомив він.

Після проведення парламентських виборів, за результатами яких партія "Слуга народу" сформує монокоаліцію і Уряд, з'явилась інформація, що на пост прем'єр-міністра України розглядають чотири кандидатури: представник України в Міжнародному валютному фонді Владислав Рашкован, секретар РНБО Олександр Данилюк, голова Наглядової ради "Укроборонпрому" Айварас Абромавічус, керівник НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв і виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко. 

Своєю чергою, президент України Володимир Зеленський проводить консультації з майбутнім прем'єром. "Я вважаю, що ця людина повинна бути абсолютно професійним економістом, який не повинен мати жодного політичного руху. Я хочу, щоб це був абсолютно незалежна людина, яка ніколи не була ні прем'єр-міністром, ні спікером, ні лідером якоїсь фракції. Я бачу такого лідера. Чесно вам скажу: проводяться консультації, розмовляю. Хочу мати уявлення", - сказав глава держави. 

Відео Разумков розповів про ймовірність коаліції та запобіжники узурпації влади

Чи буде коаліція - це питання, на відміну від чи не усіх попередніх виборів, нині неактуальне. За попередніми результатами, у представників партії "Слуга народу" за списками й одномандатними округами коаліційна більшість вже набирається. Але чи відкриті двері для інших – дивіться далі.  

Разумков розповів про ймовірність коаліції та запобіжники узурпації влади

Залиште свій коментар

Вибір редакції