Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коломойський пояснив, хто кому ворог у їх стосунках із Порошенком

На думку підприємця, колишній український лідер плекає особисту антипатію.

Бізнесмен Ігор Коломойський не вважає екс-президента Петра Порошенка своїм ворогом. Про це підприємець заявив в інтерв’ю Українській правді.

Коломойський зізнався, що від часу повернення ані він, ані колишній глава держави не виявляли бажання зустрітися. "А навіщо? Позловтішатися? Який сенс?", - запитав бізнесмен. З його слів, спілкування немає вже майже два роки. "Два роки без одного місяця. 14 червня 2017. Я його привітав після цього з безвізом. Коли він у нас був?", - розповів Коломойський і додав, що Порошенко не відповів на це привітання.

При цьому Коломойський заперечив вороже ставлення до екс-президента. "Ставлюся погано, але ворог – це особисте. Він же не мій особистий ворог. Те, що я погано до нього ставлюся, це не стільки те, що він зробив щодо мене, а скільки щодо країни. Убив надії. Вдруге поспіль", - пояснив підприємець.

На його думку, сам Порошенко має інакше ставлення. "Я для нього реально ворог. Тому що я не дав йому обратися. Був одним із тих, хто не дав йому обратися", - пояснив Коломойський. І розтлумачив, що його заслугу в цьому перебільшують: "Воно завжди має гіперболізований вигляд. Так, я допомагав. Але те, що ти допоміг на рубль, потім тобі порахують, що це був мільйон".

Відео Коломойський повернувся до України після двох років відсутності

Літак із бізнесменом на борту приземлився о 2:30 ночі у Дніпрі. В Україні Коломойський не був два роки. До осені 2018 року він жив у Швейцарії, а останнім часом - в Ізраїлі. Бізнесмен неодноразово заявляв, що в Україну повернеться, якщо на президентських виборах переможе Володимир Зеленський.

Коломойський повернувся до України після двох років відсутності

Залиште свій коментар

Вибір редакції