Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коломойський про головну проблему країни: "Якщо тарифи, як у Європі, якого х**на отримувати доходи, як в Україні?"

Бізнесмен вважає, що новому президенту найперше слід зупинити трудову міграцію з України.

Бізнесмен Ігор Коломойський відчуває свою відповідальність, як один із головних уболівальників Володимира Зеленського на президентських виборах. Про це він заявив в інтерв’ю BIHUS info.

"Ну, звичайно, так", - відповів він на пряме запитання. Бізнесмен пояснив це тим, що інформаційна установка, ніби Зеленського до влади привів саме Коломойський, засвоєна суспільством і її вже неможливо змінити. "Це вже факт, який склався у свідомості мас", - заявив підприємець. "Хоча нового президента привів сам новий президент", - додав він.

ВідеоІгор Коломойський прокоментував рішення суду у Лондоні щодо арешту його активів

"Арешт активів Високим судом Англії це - тимчасовий захід на час розгляду справи у суді", - так Коломойський прокоментував рішення суду. Відповідне рішення суд ухвалив у межах судового процесу "ПриватБанку" проти своїх колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Ігор Коломойський прокоментував рішення суду у Лондоні щодо арешту його активів

Коломойський дав зрозуміти, що не витрачатиме сил на спростування масової думки. "Немає сенсу боротися з вітряками. Якщо Порошенко всім навіяв, що це Коломойський, і в масову свідомість цей вірус потрапив, мозок інфікований – цього не прибереш. Значить, це хрест, його потрібно нести", - пояснив він.

Тому він зізнався, що зацікавлений в поліпшенні добробуту країни та її громадян, зокрема зростанні ВВП до рівня, котрий дозволив би зупинити еміграцію. Саме її бізнесмен вважає проблемою номер один для України. "200%. Тому що нема кому працювати. Ніхто не хоче працювати – люди їдуть. Якщо вони сплачують тарифи, як у Європі, тоді якого х**на отримувати доходи, як в Україні? Тоді ліпше їхати в Європу і отримувати там доходи такі ж самі", - пояснив Коломойський.

Залиште свій коментар

Вибір редакції