Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коломойський: Про те, що я продаю "плюси" Порошенку, дізнався зі ЗМІ

Власник 1+1 медіа спростував чутки про продаж каналу.

Бізнесмен Ігор Коломойський прокоментував інформацію про нібито продаж 50% каналу 1+1 структурам, близьким до президента Петра Порошенка.

"Про те, що я продаю "плюси" дізнався зі ЗМІ. Для мене це новина. І дуже цікаво, хто ті люди "близькі до дніпропетровської групи", які про це повідомляють. Шкода, що вони аноніми", - розповів Коломойський.

Нагадаємо, раніше цю інформацію озвучила журналіст і ведуча Наталія Влащенко. "Коломойський продає 50% телеканалу "1+1" структурам, близьким до президента, в обмін на гарантію не націоналізувати "Приват". В розстрочку... Я сьогодні це почула, і люди, які дуже близькі до дніпропетровської групи, це підтвердили", - розповіла вона.

Цю інформацію також прокоментувала голова Комітету з питань свободи слова Вікторія Сюмар, помітивши, що жодну з версій цієї історії вона не виключала б. Однак, депутат зізналася, що на переговори такого роду її не запрошують.

Пізніше Сюмар на своїй сторінці у Facebook уточнила, що їй нічого невідомо про продаж каналу 1+1 і вона сподівається, що влада не контролюватиме ЗМІ.

За словами голови Комітету, її більше турбує вплив Кремля на українські ЗМІ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції