Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коломойський розповів, як Порошенко став президентом

20% рейтингу Порошенка дав йому Кличко та Льовочкін.

Бізнесмен Ігор Коломойський розповів, хто зробив Петра Порошенка президентом 2014 року. Про це він розповів в інтерв’ю виданню “РБК-Україна”.

Головред видання Сергій Щербина запитав: якщо ви про Порошенка все знали, чому ви його не збили в 2014 році на зльоті?

“Це неможливо”, - відповів бізнесмен. “Це Льовочкін підняв його, коли віддав на поталу Кличка. Вони йому подарували 20% рейтингу”, - додав він.

Журналіст запитав, чому не можна було нічого зробити.

“Ну можна було, але нам тоді потрібен був легітимний президент в першому турі, а хто міг у першому турі виграти? Зрозумійте, у нас тоді були інші цілі і завдання. Тоді вздовж усього кордону стояли російські війська. Півмільйона людей. Їм до Києва було 150 кілометрів”, - пояснив Коломойський.

Нагадаємо, раніше Коломойський розповів, що за президентства Порошенка, він не дав йому "жодної копійки". Хоча йому здалося, що Порошенко хотів грошей.

ВідеоМені байдуже, що думає Коломойський – Зеленський у "Праві на владу"

На програму "Право на владу" він прийшов із двома десятками людей, які по черзі розповіли над чим та як працюватимуть. З відомих загалу постатей у команді кандидата Олександр Данилюк, він був міністром фінансів в уряді Гройсмана; Руслан Рябошапка – колишній член НАЗК і Євген Комаровський – відомий у країні педіатр. Зеленський заявив, хтось з них зможе обійняти державну посаду, а сам пообіцяв, якщо порушить закон, то негайно піде у відставку.  

Мені байдуже, що думає Коломойський – Зеленський у "Праві на владу"

Залиште свій коментар

Вибір редакції