Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коломойський розповів про головне завдання, з яким впорався Порошенко

За словами Ігоря Коломойського, він може критикувати колишнього президента, але не буде цього робити для росіян.

Петро Порошенко впорався з основним завданням свого президентства — врятував країну від Росії.

Про це в інтерв'ю російському агентству РБК заявив бізнесмен Ігор Коломойський.

"Він прийшов, Криму вже не було, Донбас уже був захоплений де-факто. Він зупинив агресію. Я можу критикувати його як хочете, але не перед вами. Ми всередині розберемося самі", - сказав він.

За словами Коломойського, його стосунки з Порошенком не зіпсувалися в якийсь конкретний момент. Бізнесмен, який очолював Дніпропетровську область після початку збройного конфлікту з Росією, впевнений, що п'ятий президент "занадто йде на поводі у наших західних радників". "Вони весь час тиснули на нього, щоб він щось вирішив з "ПриватБанком". МВФ, фінансові організації, весь час на нього чинили тиск", - вважає він.

Коломойський, відповідаючи на запитання про конфлікт із Порошенком, який був ще в 2005 році, сказав, що його причина полягає в тому, що вони були по різні боки в олігархів. "Ми проїхали, тому що все, що було 2005 року, ніяк не спливало 2015-го. Від 2014 року до 2019-го рецидивів не було. Були непорозуміння, світоглядні розбіжності. Не було жодної сварки. Його цікавила підтримка "1+1" десь. Йому малювали, що він забере "ПриватБанк" і "1+1" звалиться в якості призу", - заявив Ігор Коломойський.

Залиште свій коментар

Вибір редакції