Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коломойський розповів про симпатії до Вакарчука і Тимошенко

На думку бізнесмена, українці хочуть бачити в політиці нові обличчя.

Бізнесмен, колишній глава Дніпропетровської області Ігор Коломойський вважає лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко найбільш гідним кандидатом у президенти із досвідчених українських політиків.

Про це він заявив в інтерв'ю DW.

За його словами, в українському суспільстві є попит на нові обличчя. Зокрема, у нього є симпатія до лідера групи "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука. "Я і Вакарчуку симпатизую. Не відкрию Америку, якщо скажу, що всі хочуть бачити нові обличчя. Але якщо взяти старі, то я вважаю, що найбільш гідною наразі є Тимошенко", - сказав Коломойський.

Раніше Ігор Коломойський заявляв, що не буде підтримувати кандидатуру Петра Порошенка на чергових президентських виборах. За його словами, він є світоглядним опонентом чинного глави держави.

ВідеоЮлія Тимошенко записала відео про приготування сирників

Солодкий сюрприз із нагоди Дня кондитера підготувала Юлія Тимошенко своєму конкуренту на майбутніх президентських виборах - чинному главі держави Петру Порошенку. Родзинка рецепту від Тимошенко - побажання одному відомому кондитеру, якого сама блогер-початківець не називає, але з контексту стає зрозуміло, що готувала вона не для кого іншого, як до засновника відомої торговельної марки "Рошен".

Юлія Тимошенко записала відео про приготування сирників

Залиште свій коментар

Вибір редакції