Коломойський розповів про свої хобі та що було "виключено" в його дитинстві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бізнесмен зізнався, як проводить своє дозвілля.

Український бізнесмен Ігор Коломойський у позаробочий час дивиться телевізор та читає.

Про це він розповів у інтерв'ю для програми "KishkiNa", відповідаючи на запитання про те, чим займається, коли виходить із офісу.

"Хобі, спілкування з друзями. Хобі: читання і телевізор", - сказав бізнесмен, уточнивши, що має невелике коло близьких друзів.

"У мене є певне коло близьких друзів, із якими я тісно спілкуюся багато років. (Вони живуть - прим.ред.) хто де: хтось в Україні, хтось в Швейцарії, хтось в Ізраїлі. Але це не широке коло", - зауважив він.

За словами Коломойського, у дитинстві він займався різними видами спорту.

"Я і стрибками у воду займався, і футболом займався, і баскетболом займався. І веслуванням займався - був такий епізод - один рік займався байдаркою. І крім цього займався шахами. Музикою не займався. Це було виключено від самого початку - ходити зі скрипкою у дворі", - наголосив бізнесмен.

Водночас Коломойський зазначив, що в дитинстві не любив шахи.

"Мене змушували займатися. Була домовленість - виконаю перший розряд і можна закінчувати", - зізнався він, додавши, що про це не шкодує.

Нагадаємо, раніше Коломойський розповів про життя в Ізраїлі і чому поїхав з Женеви. Бізнесмен стверджує, що планує повернутися до Швейцарії за два тижні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції