Коломойський розповів про "трохи щасливе життя" з Порошенком і відповідальність за Зеленського

Дата публікації
Перегляди
3913
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коломойський розповів про "трохи щасливе життя" з Порошенком і відповідальність за Зеленського

Фото: УНІАН

Бізнесмен розповів про свої стосунки з п'ятим президентом.

Після президентських виборів бізнесмен Ігор Коломойський зустрічався один раз з п'ятим президентом України Петром Порошенком – зустріч відбувалась в Києві в приватному домоволодінні. В інтерв'ю "Цензор.НЕТ" Коломойський розповів, що тепер думає про Порошенка.

"Порошенко - це частина історії України. Він - наш п'ятий президент. Ми з ним прожили якесь трохи щасливе, але більше - нещасливе життя. Він зробив мені трохи хорошого, але це трохи  - дуже цінне", - каже Коломойський.

При цьому він зазначає, що Порошенку вдалося утримати країну у важкий час. "Порошенко утримав країну у найважчий час. Можна і треба говорити, з якими жертвами, з якими помилками, можна йти в суд. Все це на його совісті. Я не суддя", - продовжує бізнесмен.

При цьому Коломойський відзначив заслуги і досягнення Порошенка. "Я ніколи не забуду заслуги всіх, зокрема Порошенка і його досягнення в той небезпечний час. Був ризик, і кожен себе виявив, і поки хтось тихо сховався і гудів, чекав, чим скінчиться, хтось сміливо говорив і діяв, і ми разом захищали нашу Батьківщину. Водночас дуже багато вирішили для України. Прийдіть тепер нові, спробуйте зробити краще, адже хтось зробив головне - що в Києві, Харкові, Дніпрі зараз не проходить лінія фронту", - зазначив Коломойський.

Давши оцінку діяльності Порошенка, Коломойський також прокоментував свій вплив на чинну політичну ситуацію та президента Зеленського. "Вже неважливо, чи є у мене вплив на Зеленського чи ні, важливо, як Зеленський ці 5 років проведе і чи виконає він завдання. Якщо все буде добре, то навіть якщо скажуть, що мене там не було, все одно це буде мені великий плюс. А якщо буде все недобре, навіть якщо мене там немає, скажуть, що це я там все вирішував, і мені буде все одно мінус в карму. Так що це моя відповідальність", - резюмував бізнесмен.

Нагадаємо, раніше Коломойський запропонував зняти частину санкцій з Росії в обмін на деокупацію землі на Донбасі. На думку бізнесмена, якщо позиція України допоможе зняти частину санкцій, від яких Росія несе великі втрати, це призведе до пожвавлення в російській економіці, "у них припиниться падіння".

Керівник Офісу президента Богдан відверто про Коломойського, люстрацію й особисте життя

Керівник Офісу президента Богдан відверто про Коломойського, люстрацію й особисте життя

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
3913
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація