Коломойський розповів про життя в Ізраїлі і чому поїхав з Женеви

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бізнесмен стверджує, що планує повернутися до Швейцарії за два тижні.

Бізнесмен, колишній глава Дніпропетровської області Ігор Коломойський нині перебуває у місті Герцилія в Ізраїлі. Про своє життя він розповів в інтерв'ю головному редактору видання "Лівий берег" Соні Кошкіній, яке оприлюднено в Youtube 20 листопада.

На запитання журналістки, чому він поїхав з Женеви і наразі перебуває саме в Ізраїлі Коломойський відповів, що так склалося через сімейні обставини.

"Тимчасово орендую офіс у своїх друзів, поки я тут перебуваю, щоб не сидіти на голові у своїй родини вдома, я приходжу сюди. Це не мій офіс. Я його тимчасово орендую", - розповів Коломойський.

Він відкинув припущення, що веде в Ізраїлі бізнес. "Ні новий, ні старий, в Ізраїлі бізнесом займаються ті, хто постійно проживають в цій країні. Тим, хто просто відвідують - краще відпочивати. Інвестиції можна робити, щоб вести активний бізнес - потрібно бути обачним... На території Женеви [бізнесу] теж немає", - зазначив Коломойський.

 Він зауважив, що за два тижні планує повернутися до Женеви, де живе від червня 2017 року.

ВідеоІгор Коломойський прокоментував рішення суду у Лондоні щодо арешту його активів

"Арешт активів Високим судом Англії це - тимчасовий захід на час розгляду справи у суді", - так Коломойський прокоментував рішення суду. Відповідне рішення суд ухвалив у межах судового процесу "ПриватБанку" проти своїх колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Ігор Коломойський прокоментував рішення суду у Лондоні щодо арешту його активів

Залиште свій коментар

Вибір редакції