Коломойський розповів, як довго залишатиметься в Україні та чи планує відвідати інавгурацію Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бізнесмен два роки був відсутнім в Україні.

Бізнесмен Ігор Коломойський, який напередодні повернувся до України розповів, що планує жити в Україні наступні п'ять років.

Про це він розповів в інтерв'ю "Схемам".

"Я вирішив найближчі п’ять років прожити в Україні", - сказав Коломойський. 

На уточнювальне запитання, чому він повернувся до України саме зараз, він відповів, що сподівається на верховенство права в країні.

Він також відхрестився, що його перебування в Україні пов'язано з обранням Володимира Зеленського президентом країни. "Ніяк не пов’язано. Я приїхав сюди і планую тут перебувати у зв’язку із сімейними обставинами. У мене син планує підписати контракт із баскетбольним клубом України", - розповів він.

Крім того, бізнесмен заявив, що поки не отримував запрошення на інавгурацію Зеленського. "Мене не запрошували, по-перше. А по-друге, я не розумію, який вигляд це має. І які складнощі там – потрібен дрес-код, метелики, краватки – це складно", - зауважив Коломойський.

Водночас він припустив, хоча він і не отримував запрошення на офіційну частину заходу, можливо він відвідає світську. "Я не знаю – може, на коктейль, на цю світську частину – може, прийду. А на офіційну – що мені там робити? Плескати в долоні? Куди йти, куди проходити – я ніколи не був на подібних заходах", - підкреслив бізнесмен.

Нагадаємо, у ніч проти 16 травня Коломойський повернувся до України. Раніше бізнесмен заявляв, що повернеться до України, якщо в другому турі виборів президента перемогу здобуде Володимир Зеленський. Після перемоги останнього бізнесмен казав, що чекає на інавгурацію новообраного президента

16 травня Рада затвердила дату інавгурації Зеленського - 20 травня.

ВідеоКоломойський повернувся до України після двох років відсутності

Літак із бізнесменом на борту приземлився о 2:30 ночі у Дніпрі. В Україні Коломойський не був два роки. До осені 2018 року він жив у Швейцарії, а останнім часом - в Ізраїлі. Бізнесмен неодноразово заявляв, що в Україну повернеться, якщо на президентських виборах переможе Володимир Зеленський.

Коломойський повернувся до України після двох років відсутності

Залиште свій коментар

Вибір редакції