Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коломойський розповів, як просувається судова тяганина з "ПриватБанком" у Лондоні

Коломойський розповів, як просувається судова тяганина з "ПриватБанком" у Лондоні

Нове рішення суду може з'явитися в листопаді.

Український бізнесмен Ігор Коломойський розповів, що суд "ПриватБанку" проти своїх колишніх власників – нього та Геннадія Боголюбова – ще фактично не розпочався.

Про це він сказав в інтерв'ю журналістці Соні Кошкіній. 

"Ще навіть не було попередньої підготовки. Сьогодні відбуваються "прикордонні битви", - сказав він.

Коломойський зазначив, що був поданий позов, після чого були заморожені і розкриті активи. Він уточнив, що це були за активи і розділив їх на три групи: активи пов'язані з РФ, з Україною і рештою світу.

Бізнесмен наголосив, що замороження трапилося без їхньої присутності – позивачі прийшли і надали аргументи, які здалися судді переконливими.

Також Коломойський пояснив, чи не мав суд розморозити активи у разі, якби його переконала версія про політичні мотиви позову. "У липні були слухання, і у нас була можливість надати свої аргументи – рішення поки не винесено". За його словами, може в листопаді з’явиться рішення Лондона.

Серед іншого він відзначив, що рішення Лондона було великим ударом по Петру Порошенку, який раніше "дуже хотів подивитися на структуру володіння медіагрупою "1+1"". "Структура українських активів на сьогоднішній день легальна і для Порошенка недоступна", - додав бізнесмен.

Раніше Коломойський вже зазначав, що замороження його коштів "це тимчасовий арешт на час розгляду справи у суді".

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що перед націоналізацією з "ПриватБанку" на фірми-бульбашки начебто було виведено 110 млрд гривень.

Ігор Коломойський у відповідь на це заявляв, що ці гроші з банку не йшли. "У рамках реструктуризації кредитного портфеля їх видали компаніям, які погасили кредити попередніх позичальників. Тобто, гроші залишилися в банку", - казав він у коментарі ТСН.uа.

Коломойський зазначив, що ці операції проводилися під повним контролем і "чутливим керівництвом" заступниці голови НБУ Катерини Рожкової.

Відео Високий суд Англії арештував активи Коломойського та Боголюбова по всьому світу

Відповідне рішення суд ухвалив в межах судового процесу "ПриватБанку" проти своїх колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. Банк, який держава націоналізувала рік тому, звинувачує бізнесменів у тому, що ті вивели з фінустанови майже 2 млрд доларів.

Високий суд Англії арештував активи Коломойського та Боголюбова по всьому світу

Залиште свій коментар

Вибір редакції