Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коломойський скоротив "імунітет" Зеленського-президента від критики зі 100 до 30 перших днів

Також бізнесмен зізнався, що дав поради щодо розвитку партії майбутнього глави держави.

Новому президенту Володимиру Зеленського слід дати час на працю і не вимагати від нього лише спілкування. Таку думку озвучив підприємець Ігор Коломойський в інтерв’ю BIHUS info.

"Президент має бути відкритим, має спілкуватися, але не на шкоду щоденній праці. Не може бути життя – суцільні прес-конференції", - заявив він.

ВідеоТреба вже працювати: Зеленський наполягає на проведенні інавгурації 19 травня

Незгодних з результатами виборів немає: без ніяких оскаржень з боку опонентів президентом України обрано Володимира Зеленського. За нього віддали свої голоси понад 73% виборців, що прийшли на дільниці. Державний апарат дотримався усіх легітимних процедур для визнання Зеленського обраним президентом України. Щоби закінчити формальності, йому залишилося присягнути на вірність українському народові та набути повноважень - це усе називається інавгурацією. Довкола дати урочистої події точилися суперечки цих днів. Чи домовились – далі в політичному огляді.    

Треба вже працювати: Зеленський наполягає на проведенні інавгурації 19 травня

Коломойський також пояснив мовчанку переможця виборів і претензії журналістів щодо неможливості взяти інтерв’ю. "Може, поки немає чого йому говорити? Ще рано. Дайте йому час хоча б вступити на посаду, роздивитися. Ну, 100 днів перші – це взагалі по закону, по поняттях заведено не чіпати його. В нього імунітет сто днів. Ну, я вважаю, що в наших умовах, в умовах війни – дайте хоча б йому 30-40 днів", - зауважив бізнесмен.

Крім того, підприємець зізнався, що дав поради представникам політичної сили Зеленського щодо розвитку партії "Слуга народу". "Я їм запропонував праймеріз робити. Не знаю, чи погодилися. Я їм дав пропозицію – вони самі хай вирішують. Відкритий праймеріз із квотуванням по областях. Якщо на праймеріз їх висунули – за них і проголосують", - пояснив він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції