Коломойський з Пінчуком уклали мирову у досудовому порядку - The Telegraph

Пінчук вимагав від Коломойського понад два млрд фунтів. 

У п'ятницю, 22 січня, українські бізнесмени Віктор Пінчук та Ігор Коломойський домовилися про мирову в їхній діловій суперечці, не розглядаючи її у Високому суді Лондона. Слухання мали відбутися 25 січня.

Про це повідомив пре-секретар Віктора Пінчука британському виданню The Telegraph. За його словами, бізнесмени порозумілися, владнавши суперечку. Інших деталей він не повідомив.

Зазначимо, Віктор Пінчук звинувачував Ігоря Коломойського в порушенні контракту під час приватизації Криворізького залізорудного комбінату. Він вимагав відшкодування 2 млрд фунтів збитків та 90 млн фунтів його первинних інвестицій у підприємство.

На попередніх слуханнях у грудні минулого року суд відмовився включити до справи свідчення українського адвоката Сергія Карпенка про погрози на його адресу з боку оточення Ігоря Коломойського. Бізнесмену закидали причетність до серії вбивств та побиттів

Тоді ж суддя Мейлс відмовився підключити ті свідчення до справи як такі, що здатні упередити суддю на самому процесі проти Коломойського. "Ці докази, безсумнівно, є викривленим й відволікають суд. Їхня доказова вага недостатня, щоб виправдати складність, яку вони внесуть до судового розслідування", - наголошував суддя.

Український бізнесмен Віктор Пінчук, починаючи з 2004 року, судиться з двома іншими українськими мільярдерами – Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим. Позов на $ 2 млрд був поданий у Високий суд Лондона. Пінчук стверджує, що олігархи отримали від нього $ 143 млн для придбання залізорудного комплексу у держави, але комбінат не віддали. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: