Коломойський заявив, що має вплив на Арахамію й анонсував гучні скандали

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бізнесмен запевнив, що не має впливу на народних депутатів від "Слуги народу".

Бізнесмен Ігор Коломойський під час візиту до Миколаєва розповів журналістам, що товаришує з лідером парламентської фракції партії "Слуга народу" Давидом Арахамією і має на нього певний вплив.

"Це (Арахамія – ред.) мій товариш. Це найближчий наш товариш. (Вплив) на депутатів (зокрема, й від "Слуги народу" – ред.) - ні. На Арахамію - точно маю", - зазначив Коломойський, відео інтерв'ю з яким опублікувало видання "НикВести".

Раніше Арахамія в інтерв'ю LB.ua сказав, що Коломойський має вплив на 7-9 "слуг народу", підкресливши, що бізнесмен не любить його, оскільки він публічно висловлює свою позицію і не піддається під вплив.

"Я не знаю, чи він таке казав, але якщо так - то "на вору шапка горит". Він хороший хлопець, до речі, дуже розумний. Чогось він спочатку був в Миколаєві, а потім переїхав до Львова, по-моєму", - прокоментував Коломойський.

Бізнесмен також запевнив, що не має впливу на нардепа від "Слуги народу" В'ячеслава Медяника, який потрапив у скандал через свою переписку.

"Не наша людина. Брехня. До того ж він за останній тиждень замішаний у трьох корупційних скандалах, які на наступному тижні… буде гучно і явно. Йому (Медянику –ред.) - краще скласти повноваження й піти у відставку. Із того, що я чув і знаю, йому краще не бути народним депутатом. Не позорити!", - наголосив Коломойський.

Зазначимо, що Коломойський прилетів до Миколаєва, де відвідав баскетбольний матч між МБК "Миколаїв" і БК "Дніпро", де під номером 45 грає його син Григорій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції