Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коломойський заявив, що святкування дня народження у ресторані оплатили друзі

На свято до бізнесмена приїхали, зокрема, кілька нардепів.

Ігор Коломойський не витратив на святкування свого дня народження ні копійки.

Як зазначив бізнесмен і колишній голова Дніпропетровської ОДА в інтерв’ю програмі "Схеми" на "Радіо Свобода", ліміт витрат, встановлений Лондонським судом відповідно до свого рішення, не був перевищений. "Перше – ліміт не був перевищений, друге – сплачував не я", - сказав він.

Зазначимо, 20 грудня 2017 року прес-служба "ПриватБанку" повідомила, що Високий суд Англії 19 грудня видав наказ про всесвітній арешт активів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, а також шести компаній, які, ймовірно, їм належать на суму понад 2,5 мільярда доларів. Згідно із рішенням, Коломойський має право витрачати щотижня не більше 20 тисяч фунтів. Бізнесмен заявив, що арешт активів є тимчасовим заходом на час розгляду справи у суді.

Коломойський також додав: "А може, друзі скинулися – я не знаю. Замість подарунка вирішили оплатити ресторан".

"Повірте мені, між тим, щоб святкувати день народження або порушувати наказ суду, я все ж таки б краще не святкував день народження. Я не дам пану Порошенку, як основному замовнику чи бенефіціару цього Лондонського суду, такого шансу, щоб він порадів, що я отримав неповагу до суду", - заявив бізнесмен.

За його словами, на святкування 55-річчя до нього завітали кілька народних депутатів, серед яких був Віталій Хомутинник та Євгеній Гєллєр. "Я не ставлюся до них, як до народних депутатів. І, по-моєму, пан Шевченко був на дні народження", - розповів Коломойський.

"Знаєте, коли до мене приїжджають на день народження друзі, я якось не замислююся, хто з них міністр, а хто народний депутат. Ну так, якщо задуматися вже і порахувати, то можна сказати, що було кілька народних депутатів. Але я їх оцінюю, перш за все, як своїх приятелів, товаришів, друзів", - констатував він.

ВідеоВисокий суд Англії арештував активи Коломойського та Боголюбова по всьому світу

Відповідне рішення суд ухвалив в межах судового процесу "ПриватБанку" проти своїх колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. Банк, який держава націоналізувала рік тому, звинувачує бізнесменів у тому, що ті вивели з фінустанови майже 2 млрд доларів.

Високий суд Англії арештував активи Коломойського та Боголюбова по всьому світу

Залиште свій коментар

Вибір редакції