Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коломойський заявив, що його кабінет прослуховували і зливали записане в Росію

Це стосується періоду керівництва Дніпропетровською ОДА.

Бізнесмен Ігор Коломойський вважає, що його розмови почали записувати ще за часів президентства Віктора Ющенка, а в період роботи головою Дніпропетровської облдержадміністрації цей процес був тотальним. Про це підприємець заявив в інтерв’ю BIHUS info.

"Мене систематично записували, цілеспрямовано. За Януковича точно записували. Я думаю, почали ще за пізнього Ющенка, коли обладнання в країну надійшло", - сказав він.

ВідеоАрбітражний трибунал у Гаазі оголосив вердикт за позовами Коломойського

"Я навіть не хочу розглядати моральний і законний бік цієї справи. Марна справа. Уявіть собі, що я, коли був губернатором, вони прослуховували і записували весь мій кабінет. А там були "соткі" чи "двохсоткі", тобто закритий зв’язок – вони чули, що в кабінеті відбувалося", - розповів екс-керівник області.

Коломойський вважає, що цей матеріал передавали в РФ. "Я був тоді чиновник якого – першого рівня? Це висока в ієрархії посада. І прослуховувати таку посаду – це досить серйозне, я думаю, порушення. А потім іще всі ці розмови, коли я був у ранзі губернатора, мої пересування чи плани – при тому, що були не дуже теплі стосунки з нашим північно-східним сусідом, вони спокійно це зливали", - сказав він.

Також Коломойський заперечив власну причетність до публікації записів телефонних розмов за його участі. Він зізнався, що вважає причетним до цього екс-керівника Адміністрації президента часів Віктора Януковича Сергія Льовочкіна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції