Коломойський заявляє, що медіахолдинг "УМХ" Курченка хочуть віддати в управління компанії, яка пов'язана з самим олігархом-втікачем

Дата публікації
Перегляди
964
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коломойський заявляє, що медіахолдинг "УМХ" Курченка хочуть віддати в управління компанії, яка пов'язана з самим олігархом-втікачем

Фото: УНІАН

У конкурсі на управління активами "Українського Медіа Холдингу" беруть участь шість компаній.

Бізнесмен Ігор Коломойський звинуватив позаштатного радника очільника Офісу президента Михайла Подоляка у тому, що він нібито тисне на керівництво Агентства з розшуку та менеджменту активів щодо обрання переможця конкурсу про управління активами заарештованого Українського Медіа Холдингу ("УМХ"). Представник ОП нібито хоче, щоб перемогла компанія "Видавництво Український Медіа Дім", яка пов'язана з власником "УМХ" олігархом Сергій Курченком, який перебуває в розшуку.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на бізнесмена.

Зі слів бізнесмена, ТОВ "Видавництво Український Медіа Дім" запропонувало на конкурс одні з найнижчих пропозицій щодо доходів до бюджету держави. Крім того, документи, які вони подали, містять низку недоліків.

Натомість найкращі пропозиції запропонувало ТОВ "1+1 Інтернет", заявка від якого була найбільшою серед інших учасників конкурсу і становила п'ять мільйонів. Коломойський каже, що сума, яку запропонував "Український Медіа Дім", була "в рази меншою", що прямо суперечить інтересам держави.

Зазначається, що директор ТОВ "Видавництво Український Медіа Дім" є адвокатом та представником Сергія Курченка в кримінальних справах. Видання пише, що аналіз структурної пов’язаності підприємства свідчить про прямий зв'язок із групою "УМХ".

Як стало відомо Коломойському, радник глави Офісу президента України начебто викликав заступника голови АРМА й наполягав на необхідності відбору ТОВ "Видавництво Український Медіа Дім". Володимир Павленко, своєю чергою, пояснив, що це "практично неможливо" через вищезазначені факти. Тоді Подоляк пригрозив, що "посадить" чинного т. в. о. голови Віталія Сигидина і застеріг від проведення тендерного комітету. 

Також є інформація, яку повідомив Коломойський, що Віталія Сигидина 9 вересня нібито викликав на Банкову заступник керівника Офісу президента Андрій Смирнов, якому, за інформацією Ігоря Коломойського, погрози були озвучені вже особисто.

Загалом документи на участь в конкурсі надійшли від шести компаній: ТОВ "Видавничий Дім Масаві", ТОВ "Комунікаційний Хаб "Економіка", ТОВ "Сьогодні Мультимедіа", ТОВ "Об’єднана Медіа Група", ТОВ "Видавництво Український Медіа Дім", ТОВ "1+1 Інтернет". Наприкінці серпня завершився термін, коли можна було подати документи для проведення повторного конкурсу на пошук управителя на корпоративні права, цінні папери, майнові права інтелектуальної власності, нерухоме та рухоме майно "Українського Медіа Холдингу".

Нагадаємо, наприкінці 2017 року Печерський районний суд міста Києва арештував активи медіахолдингу UMH.

У лютому 2018 року Апеляційний суд відмовив у передачі активів медіахолдингу UMH, які належать олігарху-втікачу, "бухгалтеру сім'ї Януковича" Сергієві Курченку, в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). 

Відбір управителя для скандального холдингу "УМХ" оголошено повторно

Відбір управителя для скандального холдингу "УМХ" оголошено повторно

Повʼязані теми:

Наступна публікація