Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Команда Зеленського планує виїхати з Банкової у цьому році

Вони мають два варіанти переїзду.

Команда президента Володимира Зеленського планує переїхати з Банкової у нинішньому році, повідомив заступник голови Адміністрації президента Кирило Тимошенко, пише "Новоє время".

За словами Тимошенка, команда дуже хоче переїхати за межі Банкової. До прикладу, його кабінет майже порожній, з собою він привіз лише телевізор.

"Ми займаємося цим. Є багато нюансів щодо переїзду: безпека, секретність даних, їх зберігання. Зараз опрацьовуються два варіанти переїзду", - повідомив Тимошенко.

Нагадаємо, про своє бажання перенести Адміністрацію з Банкової в скляний офіс за межі Києва Володимир Зеленський повідомив після другого туру виборів. Тодішній глава Державної охорони Валерій Гелетей заявив, що таке рішення не тільки коштуватиме багато, а й є небезпечним. Будівля АП – лише частина великого пазлу. Навколо цілий комплекс – Кабмін, Нацбанк, Рада. Крім того, мережа підземних комунікацій і можливість захисту від будь-якої зброї.

ВідеоДорого і небезпечно: як вигляд матиме на практиці переїзд Зеленського в офіс за межами Києва

Скляний офіс за межами Києва, аби не дошкуляти кортежами - такою Володимир Зеленський бачить майбутню Президентську Адміністрацію. Звичну будівлю - на Банковій - кандидат займати не хоче. І першими за голову вхопилися в Державній службі охорони - дорого і небезпечно. А от політологи більш лояльніші.  

Дорого і небезпечно: як вигляд матиме на практиці переїзд Зеленського в офіс за межами Києва

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції