Команда Зеленського витратила на лобістів у США майже $70 тис. – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лобістська компанія опублікувала звіт про свою роботу.

Команда президента України Володимира Зеленського витратила майже 70 тисяч доларів на лобістів у США у передвиборчий період.

Про це повідомляє Українська служба "Голосу Америки", посилаючись на документи, подані у Міністерство юстиції США.

Згідно з цими документами, роботу на користь Зеленського виконувала лобістська компанія Signal Group Consulting, LLC у період між 3 квітня і 21 травня - між першим та другим турами виборів президента. Компанія отримала за свою роботу гонорар у розмірі 60 тисяч доларів та відшкодування витрат на загальну суму $9,371.80.

Серед витрат – вечеря в одному з ресторанів Вашингтона на суму  $1,912.90 та чималі витрати на таксі та лімузин. 

Угода була підписана між Signal Group Consulting, LLC та "Володимир Зеленський – Слуга Народу, за посередництва Маркуса Коена". Метою угоди було підняти "імідж" Володимира Зеленського – Слуги Народу.

Діяльність лобістів включала організацію програми громадських зв’язків та зв’язків з урядом, представлення іноземного клієнта американським медіа, організацію медіа інтерв’ю, зустрічей з представниками мозкових центрів та експертами, надання стратегічних консультацій стосовно медіа США та урядових відносин. Лобісти контактували з офісами конгресменів, сенаторів, Державним Департаментом, мозковими центрами тощо. З деякими, як конгресвумен Марсі Каптур, контактували багато разів.

Судячи з документів Мін'юсту США, 16-17 квітня Вашингтон відвідувала делегація представників Зеленського. Signal Group повідомляє про проведені зустрічі в Інституті Катона, Державному Департаменті, CSIS, Центрі Карнегі, офісі конгресмена Брендона Бойла, колишнього сенатора Норма Колмана, Раді з Національної Безпеки. Також повідомляється про "зустріч/екскурсію" у Білому Домі.

"Те, що іноземні політики наймають консультантів для кращої навігації вашингтонськими коридорами - є звичною і законною справою. Але без відповіді лишаються запитання походження грошей та категоричне заперечення Команди Зеленського факту роботи з лобістами у США", – йдеться у статті.

В Офісі Президента України відмовились коментувати "Голосу Америки" інформацію про лобістів у США.

18 квітня Радіо Свобода оприлюднило розслідування, в якому йшлося, що кандидат у президенти Володимир Зеленський найняв лобістську фірму Signal Group Consulting з Вашингтону, аби покращити свій міжнародний імідж та організувати зустрічі членів своєї команди з чиновниками в США.

За даними джерел Радіо Свобода, в передвиборчому штабі Зеленського, компанія Signal Group організовувала зустрічі для голови штабу і лідера партії "Слуга народу" Івана Баканова та економічного радника Олега Дубина.

Того ж дня у команді Зеленського спростовували це. Там заявили, що не залучали жодних лобістських компаній або агентств для організації візиту їхнього представника у США – зокрема Signal Group. Також там сказали, що Олег Дубин – не член команди Зеленського.

ВідеоЗеленський і Трамп у телефонній розмові обговорили співпрацю між країнами

Президент США привітав Україну з успішним проведенням парламентських виборів та висловив переконання, що нова влада швидко завершить розслідування корупційних справ, які стримували взаємодію між країнами. Тоді, як президент України подякував колезі за збереження санкційного тиску на Росію.  

Зеленський і Трамп у телефонній розмові обговорили співпрацю між країнами

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції