"Команди на штурм не було”: Пашинський дав свідчення у справі про розстріли на Майдані

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Команди на штурм не було”: Пашинський дав свідчення у справі про розстріли на Майдані

УНІАН

Він переконує, що на Майдані не було "головних і смотрящих".

Заарештований колишній народний депутат України від "Народного фронту" Сергій Пашинський як свідок дав свідчення суду у справі про розстріли на вулиці Інститутській під час Революції гідності. Допитували Пашинського в режимі відеоконференції, оскільки він перебуває у СІЗО.

Засідання Святошинського райсуду Києва відбулося у четвер, 21 листопада, передає "Інтерфакс-Україна".

Екснардеп під час давання показів стверджував, що особисто не контактував із керівництвом МВС та СБУ. Пашинський заявив, що йому не було відомо про постріли в правоохоронців вранці 20 лютого. Відповідаючи на запитання про те, хто дав команду на штурм міліціонерів, заарештований колишній нардеп сказав: "Думаю, що жодної команди на штурм не було, це був стихійний рух".

Разом з тим, як пише УНІАН, Пашинський зауважив, що, за наявною у нього інформацією, по правоохоронцях могли стріляти представники спецпідрозділів з Росії, яких завезли на Майдан, аби вони спровокувати кривавий конфлікт.

Пашинський відповідав, що на Майдані не було керівників, які б віддавали накази учасникам акцій, а також не знає, під чиїм контролем перебувала будівля консерваторії: "Там не було головних і смотрящих".

Крім того, колишній нардеп також прокоментував інцидент із виявленою мітингувальниками снайперською гвинтівкою в його автомобілі. Зокрема, Пашинський сказав, що він мав зброю, але впродовж усього Майдану тримав її у багажнику автівки й жодного разу не діставав і не використовував.

21 листопада – День Гідності та Свободи

21 листопада – День Гідності та Свободи

Раніше повідомлялося, що розслідуванням справ, пов'язаних з масовими протестами на Майдані Незалежності під час Революції гідності, буде займатися підрозділ в структурі Державного бюро розслідувань. Матеріали в цих кримінальних справах відтепер підлягають інвентаризації. Проводити їхню перевірку буде спеціальна комісія, у складі якої також будуь представники ДБР. Голова ДБР Роман Труба заявив, що розслідування злочинів, пов'язаних з масовими протестами у 2013-2014 роках на Майдані, тимчасово призупиниться через нестачу слідчих

За розстріл майданівців під час Революції гідності досі ніхто не покараний

За розстріл майданівців під час Революції гідності досі ніхто не покараний
Наступна публікація