Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Команди Порошенка і Зеленського не змогли домовитися про формат дебатів

Як альтернативу дебатам пропонують телеміст.

Між кандидатами у президенти досі немає єдності в тому, як провести дебати. Петро Порошенко, як і раніше чекатиме Володимира Зеленського 14-го квітня на НСК "Олімпійський" і 19-того - у студії "Суспільного". Володимир Зеленський хоче дебатувати тільки 19-того, і тільки на стадіоні, йдеться у ТСН.19:30.

Сьогодні, 11 квітня, представники обох сторін зустрілись на "Олімпійському", щоб узгодити позиції, але марно. Обидві сторони наполягали на раніше озвучених аргументах.

ВідеоНСК "Олімпійський" готовий до організації дебатів, навіть якщо приїде тільки Зеленський

Порошенко - як і раніше - чекатиме Зеленського 14 квітня на НСК "Олімпійський" і 19 - у студії "Суспільного". А от Зеленський все ще хоче дебатувати тільки 19 квітня, і тільки на стадіоні. Представники Зеленського як альтернативу запропонували зробити телеміст між "Олімпійським", де буде Зеленський, і студією "Суспільного", куди приїде Порошенко. Компроміс не прийняли.  

НСК "Олімпійський" готовий до організації дебатів, навіть якщо приїде тільки Зеленський

Представники Зеленського як альтернативу запропонували зробити телеміст між "Олімпійським", де буде Зеленський, і студією "Суспільного", куди приїде Порошенко. Відтак кандидати будуть дебатувати через прямі включення.

"Обидва кандидати погодились на дату дебатів 19 квітня, але інша сторона наполягає на 14 квітні. Якщо нашому опоненту так важливо провести дебати разом з нашим кандидатом і він не хоче прийти на дебати 19 квітня на "Олімпійський", то ми пропонуємо провести телеміст між студією у "Суспільному" і НСК", - каже голова штабу Зеленського Іван Баканов.

 У штабі Петра Порошенка компроміс не прийняли і підтвердили свою участь у дебатах 14 квітня на "Олімпійському".

"Що стосується 19 квітня, то Петро Порошенко обов'язково буде в студії "Суспільного" і будь-які спроби підмінити ці офіційні дебати ми вважаємо спробами, як то кажуть відпетлять", - розказує голова фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов.

Залиште свій коментар

Вибір редакції