Команду Порошенка звинуватили у застосуванні адмінресурсу перед місцевими виборами

Дата публікації
Перегляди
331
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Команду Порошенка звинуватили у застосуванні адмінресурсу перед місцевими виборами

Фото: УНІАН

Купрій переконаний, що реформи і державні справи відкладено в бік через вибори.

Місцевим осередкам пропрезидентської партії "Солідарність" наказали готувати списки кандидатів на майбутні місцеві вибори задля погодження в Адміністрації Президента України.

Про це повідомив народний депутат України, один з лідерів "Українського об'єднання патріотів – УКРОП" Віталій Купрій, посилаючись на відповідні розпорядження, які з'явились у відкритому доступі.

В одному з таких листів голова Києво-Святошинської районної організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"" Олександр Тигов просить керівників первинних осередків партії скласти списки "особистостей, які користуються повагою і авторитетом серед виборців". Потім їх мають передати на узгодження на Банковій. Перелік складається з розрахунку 50% (17 осіб) "згідно з кількісним складом місцевих рад".

"Усі ми пам'ятаємо як на 205-му виборчому окрузі в Чернігові Порошенко використовував адміністративний ресурс для забезпечення перемоги свого кандидата. Зрозуміло, що чисельні поїздки в округ чиновників, організація виборчого процесу проводились в робочий час і за бюджетні гроші. Тепер маємо продовження", – заявив Купрій.

На думку політика, команда Петра Порошенка вирішила відкласти в бік державні справи, щоб утриматись при владі корупційним шляхом. "Нікого не турбують реформи, війна, жалюгідно низький стан заробітних плат та пенсій. Все! "Райком закрылся – все ушли на выборы!"", – зазначив нардеп.

Партія Порошенка готує списки кандидатів на вибори

Дата публікації
Перегляди
331
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація