Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комітет дав Раді "зелене світло" на створення Антикорупційного суду

Парламент може вже голосувати за законопроект у першому читанні.

Комітет з питань правової політики та правосуддя рекомендував ухвалити законопроект про Антикорупційний суд за основу.

Про це написала на своїй сторінці у Facebook нардеп, член комітету Світлана Заліщук.

"Ухвалити Раді законопроект про Антикорупційний суд у редакції президента за основу. Це рішення профільного комітету. Завтра парламент зможе голосувати за цей закон в першому читанні", - повідомила вона.

За словами Заліщук, комітет відкинув альтернативну пропозицію внести законопроект одразу з рекомендаціями Венеційської комісії.

"Керівник правового комітету Руслан Князевич заявив, що, виявляється, "Венеційська комісія не розібралася, чи це суд спеціальний чи спеціалізований", "лукавство, що рекомендації Венеційської комісії стосуються законопроекту президента", - додала нардеп.

Окрім цього Заліщук наголосила, що ключовим питанням залишається зміст закону, доля якого буде вирішуватися між другим і першим читанням.

"Ми створимо або чергове НАБУ, яке буде належно робити свою роботу, або ще одне НАЗК, яке буде імітувати роботу", - резюмувала вона.

Зрушення по Антикорсуду. Ухвалити Раді законопроект про Антикорупційний суд у редакції президента за основу. Це рішенн...

Опубликовано Svitlana Zalishchuk 28 февраля 2018 г.

Нагадаємо, 22 грудня 2017 року президент Петро Порошенко вніс до парламенту проект закону про Вищий антикорупційний судУ МВФ заявили, що пункти цього документа суперечать зобов'язанням, які Україна взяла на себе перед міжнародними партнерами. У відповідь на що Порошенко зазначив, що проект закону про Вищий антикорупційний суд розроблено відповідно до Конституції України та згідно з рекомендаціями Венеціанської комісії. Також у Світовому банку важають, що ухвалення закону про Антикорупційний суд у редакції, запропонованій Порошенком, є неприпустимим

Залиште свій коментар

Вибір редакції