Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комітет дав Раді "зелене світло" на зняття недоторканності й арешт екс-глави "Нафтогазу" Бакуліна

Члени комітету проголосували одноголосно.

Регламентний комітет Верховної Ради дав дозвіл на притягнення до відповідальності, затримання і арешт нардепа "Опозиційного блоку", колишнього очільник НАК "Нафтогаз України" Євгена Бакуліна, підозрюваного в розкраданні коштів.

За відповідне рішення члени комітету проголосували одноголосно, визнавши законними усі три подання ГПУ на Бакуліна.

Своєю чергою генеральний прокурор Юрій Луценко запропонував Бакуліну піти на угоду зі слідством.

"Користуючись нагодою публічності нашого засідання я хотів би звернутися до пана Бакуліна через його адвоката та ЗМІ, аби він подумав над можливістю угоди зі слідством. Минулого року, коли на цю угоду пішов заступник голови "Нафтогазу" пан Кацуба, який визнав свою провину, дав детальні покази про скоєний злочин, сплатив частину завданого збитку – 100 мільйонів гривень, – ми отримали докази на вище керівництво, тобто, ймовірно, на пана Бакуліна", - сказав він.

За словами Луценка, Бакулін є ключовим свідком.

"Якщо пан Бакулін має бажання співпрацювати зі слідством – звичайно на території України – ми готові йти на визначені законом параметри угоди. Бо найважливішим завданням є затримання організаторів злочинної схеми, зокрема – Віктора Януковича", – додав глава ГПУ.

Окрім цього, Луценко зазначив, що Бакулін підозрюється в тому, що з березня 2010 року брав участь у злочинній організації екс-президента Віктора Януковича і завдав збитків "Нафтогазу" на суму 449 мільйонів 963 тисячі гривень та намагався заволодіти 5,1  млрд гривень, а також привласнив 404 мільйони 374 тисячі доларів ДАТ "Чорноморнафтогаз".

*Регламентний комітет прийняв рішення підтримати подання Генпрокурора Ю.Луценка про притягнення до...

Опубликовано Ларисой Сарган 12 марта 2018 г.

Нагадаємо, 16 лютого генпрокурор підписав документи, що стосуються Бакуліна. Депутату загрожує зняття недоторканності через справу про "вишки Бойка". Сам політик опинився на лікарняному.

Залиште свій коментар

Вибір редакції