Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комітет ПАРЄ направив "закон про партійну диктатуру" до Венеціанської комісії

Закон суперечить європейським стандартам. 

У ПАРЄ занепокоєні прийнятим Верховною Радою так званим законом "про партійну диктатуру" (3700 – ред.). Про це йдеться у відповідній заяві доповідачів ПАРЄ з питань України Хорді Ксукли (Jordi Xuclà) та Акселя Фішера (Axel Fischer), розміщеній на сайті ПАРЄ.

"Як ми вже заявляли раніше, зміна виборчих списків після проведення виборів суперечить європейським стандартам", - йдеться у заяві.

Доповідачі зазначили, що на їхній запит Моніторинговий комітет вирішив направити цей закон (3700) на оцінку Венеціанської комісії.

"Ми сподіваємося, що рекомендації та зауваження Венеціанської комісії буде повністю враховано Верховною Радою", - заявили доповідачі.

Водночас, як зазначив у своєму Фейсбуці нардеп від БПП Мустафа Найєм, дії ПАРЄ - це відкритий ляпас європейців особисто президенту Петру Порошенку, спікеру Володимиру Гройсману і лідерам всіх п'яти фракцій коаліції - Юрію Луценку, Юлії Тимошенко, Олегу Ляшку, Максиму Бурбаку і Олегу Березюку.

 

Это открытая оплеуха европейцев лично президенту Петру Порошенко, спикеру Владимиру Гройсману и лидерам всех пяти фракци...

Posted by Mustafa Nayyem on Monday, March 14, 2016

Як відомо, 16 лютого Верховна Рада після близько 20 провальних голосувань таки ухвалила законопроект №3700. 25 лютого Порошенко його підписав.

Залиште свій коментар

Вибір редакції