Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комітет Ради передав проекти постанов щодо дати інавгурації Зеленського на розгляд нардепів

Дати: 17 травня, 19 травня, 28 травня і 1 червня.

Регламентний комітет Верховної Ради України підтримав всі сім внесених народними депутатами проекти постанов щодо дати проведення інавгурації Володимира Зеленського.

Серед авторів: Сергій Міщенко, Сергій Каплін, Віталій Купрій, Олександр Сугоняко, Андрій Тетерук і Юрій Береза (спільний проект постанови), Володимир Курінний, Віктор Балога. У документах ідеться про дати 17 травня, 19 травня, 28 травня і 1 червня.

Нагадаємо, станом на 14 травня у Верховній Раді було зареєстровано вісім постанов щодо інавгурації Зеленського. Нардеп Олександр Сугоняко зареєстрував проект постанови про проведення складання присяги 1 червня. Згодом цей проект було відкликано.

Народний депутат України Віктор Балога запропонував провести інавгурацію 19 травня, до цього таку ж постанову зареєстрував народний депутат Сергій Міщенко. Однак після цього нардеп Віталій Купрій пропонував перенести дату інавгурації на 20 травня, адже 19 - День пам'яті жертв політичних репресій. Також Купрій запропонував і ще одну дату – 26 травня.

Своєю чергою, народний депутат з фракції "Блоку Петра Порошенка", голова Соціал-демократичної партії Сергій Каплін своєю постановою пропонує, щоб Зеленський складав присягу двічі: 19 травня у стінах парламенту і 3 червня на НСК "Олімпійський". Ще однією постановою від нардепа Володимира Куренного інавгурацію пропонують провести 17 травня. Окрім цього, власну пропозицію внесла і фракція "Народний фронт" - там виступають за проведення інавгурації 28 травня. 

ВідеоСуддівська доля: чи може відставка Шевчука вплинути на інавгурацію Зеленського

У ці хвилини триває засідання суду, на якому розглядають висновок постійної комісії з питань регламенту та етики. За інформацією програми "Наші гроші", у ньому Шевчуку, який на посаді уже 5 років, закидають системні порушення, зокрема, незаконні розпорядження, політизацію, ігнорування прав суддів і порушення конституційних гарантій.

Суддівська доля: чи може відставка Шевчука вплинути на інавгурацію Зеленського

Залиште свій коментар

Вибір редакції