Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комітет Ради підтримав законопроєкт про легалізацію грального бізнесу

Вік гравців пропонують збільшити.

Парламентський комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував Раді підтримати законопроєкт № 2285-д про легалізацію грального бізнесу, який доопрацюють до другого читання.

Про це повідомляє "Слуга народу" у своєму телеграм-каналі.

"По-перше, ми пропонуємо збільшити вік гравців з 18 до 21 року. По-друге, обов'язково прибрати з вулиць гральні зали", - зазначив голова комітету Данило Гетманцев.

За його словами, гральний бізнес в Україні не буде працювати під виглядом державних лотерей.

Він зазначив, що до другого читання редакція закону буде значно покращена депутатськими правками.

Нагадаємо, 19 грудня Рада провалила голосування за проєкт закону про гральний бізнес. Документ відправили на доопрацювання.

Наступного дня Кабінет міністрів України виключив можливіть розповсюдження грального бізнесу під виглядом державних лотерей. Гончарук дав доручення Нацполіції сьогодні почати перевірку діяльності всіх операторів держлотерей на дотримання закону про заборону грального бізнесу. А ДФС - організувати перевірки ліцензій всіх так званих "державних лотерей".

Від початку заборони грального бізнесу в Україні прокуратура припинила діяльність 911 нелегальних лотерей.

Відео Чому закривають гральні заклади, та яких успіхів досягла влада

В Україні зараз триває масове закриття гральних закладів. І влада звітує про свої успіхи, але визнає, що місць з гральними автоматами залишається ще багато, і закликає всіх допомагати шукати "одноруких бандитів". Про хід цієї операції та чому взагалі вирішили так раптово позакривати ці заклади – розкаже наш журналіст Антон Пшеничний.  

Чому закривають гральні заклади, та яких успіхів досягла влада

Залиште свій коментар

Вибір редакції