Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комітет Ради проголосував за заборону перевірок ЗМІ на час виборів

Влада не повинна тиснути на медіа в цей період, вважають у парламенті.

Перевірки ЗМІ на час виборів пропонує заборонити профільний комітет Верховної Ради. За проект такої постанови депутати комітету проголосували одностайно, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Внесеними поправками дозволяється відслідковувати лише дотримання мовних квот на ТБ та радіо. Також ревізія можлива, якщо її ініціює саме медіа.

Разом із тим зберігається вірогідність того, що Верховна Рада проголосує скандальний законопроект про так званий медіа тероризм. Цим законом може надаватись право застосовувати санкції до телерадіомовників, якщо депутати раптом вирішать, що вони займаються пропагандою. Комітет зі свободи слова обурився, що законопроект подали до сесійної зали в обхід профільного комітету. "Треба розширювати поняття інформаційного тероризму, робити його максимально чітким, щоб під це не підпадали будь-які репортажі", - вважає керівник комітету Вікторія Сюмар. "Це дає Верховній Раді - політичному органу - право перебирати на себе функції суду, слідства, правоохоронних органів", - застерігає нардеп Ольга Червакова.

ВідеоПрофільний комітет ВР пропонує заборонити перевірки ЗМІ на час виборів

Перевірки ЗМІ на час виборів пропонує заборонити профільний комітет Верховної Ради. Проект такої постанови депутати комітету сьогодні проголосували одностайно. Але з поправками. Дотримання мовних квот на ТБ та радіо все ж таки перевірятимуть. 

Профільний комітет ВР пропонує заборонити перевірки ЗМІ на час виборів

Залиште свій коментар

Вибір редакції