Комітет Ради не підтримав надання згоди на зняття недоторканності з Довгого

Попри це, документ направлять до спікера. 

Сьогодні, 4 липня, регламентний комітет Верховної Ради не дав згоди на зняття недоторканості з народного депутата групи "Воля народу" Олеся Довгого.

Рішення ухвалили одностайно.

"Комітет вважає, що подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата містить істотні недоліки в частині зловживання владними повноваженнями", - наводить його слова "Українська правда".

Рішення передадуть глави Верховної Ради Андрію Парубію, аби парламент визначався з тим, чи давати дозвіл на притягнення до відповідальності Довгого.

Сам нардеп стверджує, що подання ГПУ проти нього нібито свідчить про особисту неприязнь до нього  генерального прокурора Юрія Луценка.

"Що стосується наших давніх стосунків із Юрієм Віталійовичем, – думаю, за ними спостерігала вся країна і розуміє, що є особистий контекст" – заявив він.

Довгий стверджує, що Луценко ображений ща програш на виборах у 2008 році, а також нібито через нього хоче дотягнутися до екс-мер Києва Леоніда Черновецького.

"Друге особисте, що має Юрій Віталійович по відношенню до мене, думаю, ближче лежить до його стосунків із Леонідом Черновецьким, який на всім відомому, на жаль, засіданні РНБО... сталася бійка – і він вчинив, як то кажуть… всі бачили, як Черновецький дав з ноги Луценку по яйцям. Всі це бачили, і всі це знають – і Луценко прямо каже: "це яйця золоті", – заявив він. І він хоче добратися до Черновецького – але не може, тому що той десь далеко. А я нікуди не ховаюсь, я тут", – наводять його цитату журналісти.

Згодом Довгий позитивно сприймав рішення комітету і пообіцяв, що проситиме колег з парламенту підтримати зняття недоторканності з нього. 

Нагадаємо, Луценко попросив ВР погодити притягнення до відповідальності п'ятьох нардепів. Прокурор сподівається, що парламент дасть згоду на притягнення до кримінальної відповідальності своїх колег. Подання стосуються: депутата від НФ Євгена Дейдеягрупи "Воля народу" Олексія Довгого"Радикальної партії" Андрія Лозовогодепутата від БПП Борислава Розенблатадепутата від НФ Максима Полякова.

Пізніше стало відомо, що спікер Верховної Ради Андрій Парубій спрямував п'ять подань про зняття недоторканості з 5 народних депутатів до регламентного комітету Верховної Ради.

 

ВідеоНардеп Олесь Довгий попросив у ВР зняти з нього депутатську недоторканість

Залиште свій коментар