Комітет Верховної Ради проголосував за звільнення Рябошапки

Комітет Верховної Ради проголосував за звільнення Рябошапки

Питання відставки мають вирішити у сесійній залі.

Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності проголосував за постанову щодо висловлення недовіри генеральному прокурору України Руслану Рябошапці. Як передає кореспондент ТСН, 17 членів комітету проголосували за, двоє – проти, ще двоє утримались.

Як відомо, проєкт постанови було подано до парламенту напередодні. Наслідком ухвалення документа у сессійній залі має бути звільнення Рябошапки з посади. Однак у комітеті зазначили, що сьогодні Рада цей документ не розглядатиме.

Нагадаємо, наприкінці лютого президент України Володимир Зеленський скликав позачергове пленарне засідання Верховної Ради України на 16:00 4 березня 2020 року. Він закликав Раду ухвалити кілька законів та ратифікаційних документів, заслухати звіт керівників силових структур, а також здійснити кадрові перестановки в уряді.

Під час засідання фракції "Слуга народу" ввечері 3 березня президент Зеленський озвучив список міністрів на звільнення та кандидатів на їхню посаду. Очікується, що окрім прем’єр-міністра Олексія Гончарука, будуть також змінені понад 10 міністрів, а декілька міністерств планується розділити.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів