Перейти до змісту
Комітет ВР не зміг розглянути проєкт держбюджету-2021 через відсутність кворуму

Комітет ВР не зміг розглянути проєкт держбюджету-2021 через відсутність кворуму

Нардепи масово хворіють на коронавірус, а тому їх немає у Раді.

Бюджетний комітет Верховної Ради 16 жовтня не розглянув проєкт державного бюджету на 2021 рік. Усе через те, що для початку засідання не було достатньої кількості нардепів, оскільки вони наразі лікуються від коронавірусу й відсутні на роботі.

Про це розповів нардеп від "Слуги народу" Роман Каптелов у коментарі "РБК-Україна" та народний депутат від "Голосу" Ярослав Железняк у Facebook.

Зазначається, що сьогоднішнє засідання відкрив і одразу ж закрив голова комітету Юрій Арістов через відсутність кворуму. Железняк каже, що були присутні лише 11 із 18 членів комітету

"Не було кворуму. Чимало нардепів захворіли. Так, на коронавірус, але деталей не знаю. Арістов відкрив комітет, кворуму немає, закрив і сказав, що поки чекаємо", — розповів Каптелов.

"Вже офіційно — 11 з 18 нардепів необхідних для кворуму. Засідання не відбулося. Бюджету в жовтні не буде. Ну, все. Майже офіційно. Бюджету 20 жовтня не буде", — написав Железняк.

Каптелов також уточнив, що до проєкту держбюджету подано понад 2300 правок. Найближчим часом секретаріат Ради повинен назвати дати розгляду бюджету комітетом.

Читайте також:

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин