Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комітет ВР відмовив скандальному Барні в парламентському "бані" для журналіста "1+1"

Колтунов і надалі матиме змогу вільно працювати в парламенті.

Комітет із питань свободи слова відмовився позбавляти акредитації до Верховної Ради журналіста "1+1" Ігоря Колтунова. Просив про це скандальний нардеп Олег Барна, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кореспондента програми "Гроші" він звинуватив у розповсюдженні недостовірної інформації. Сам Колтунов звернення Барни вважає спробою політичної розправи через резонансні сюжети та нагадав, як нардеп публічно вилаяв журналіста в парламенті після запитання про підтверджене фактами кнопкодавство.

ВідеоКомітет з питань свободи слова відмовився позбавляти акредитації журналіста "1+1"

Кореспондента програми "Гроші" він звинуватив у нібито розповсюдженні недостовірної інформації. Сам Колтунов звернення Барни вважає спробою політичної розправи через резонансні сюжети. І нагадав, як нардеп публічно вилаяв журналіста в парламенті після запитання про кнопкодавство. 

Комітет з питань свободи слова відмовився позбавляти акредитації журналіста "1+1"

Зауваження щодо лексики Барні так само кілька разів робили й сьогодні, бо той показово називав журналіста "особиною". Дісталося від депутатів і Колтунову – частина з них поскаржилися, що й самі ставали героями журналістських розслідувань "Грошей". Тому, щоби їх не звинуватили в конфлікті інтересів, нардепи знялися з голосування.

Інші депутати натомість пояснили Барні – зміст сюжетів і процедура акредитації не пов'язані, а оскільки інших підстав політик так і не назвав, журналістові залишили право і далі працювати в парламенті. "Працюйте! Я думаю, ми почули один одного. Ваша робота – показувати суспільству правду. І дуже прошу на майбутнє – ставитися з нижчим градусом один до одного. Журналістів до політиків і політиків до журналістів", - заявила керівник комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар.

Залиште свій коментар

Вибір редакції