Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комітет ВР "зарізав" зняття депутатської недоторканності ще до розгляду в сесійній залі

Відповідні законопроєкти просто не допустили до голосування, але запевняють, що це – тимчасово.

Недоторканність залишається – профільний комітет не допустив до розгляду Верховною Радою законопроєкти щодо змін до Кримінального-процесуального кодексу. Нардепи порадили авторам ініціатив допрацювати їх, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Не задовольнила депутатів процедура притягнення до відповідальності в разі потреби народних обранців, а також повноваження, які надаються, згідно з цими змінами, генеральному прокурору. Голова комітету Денис Монастирський поставив на голосування пропозицію відкласти розгляд до наступного засідання – це і було підтримано.

Відео Профільний комітет відправив на доопрацювання законопроєкти щодо зняття депутатської недоторканності

Профільний комітет не допустив до Парламенту законопроекти щодо змін до Кримінального процесуального кодексу і порадив авторам допрацювати їх. Не задовольнила депутатів процедура притягнення до відповідальності народних обранців у разі потреби, і повноваження, які надаються, згідно з цим законом, Генпрокурору.  

Профільний комітет відправив на доопрацювання законопроєкти щодо зняття депутатської недоторканності

"Питання є резонансним, питання є складним. Комітет прийняв рішення не голосувати зараз, дати додатковий час", - пояснила народна депутатка з фракції "Слуга народу" Галина Янченко.

Повернутися до цього питання комітет пообіцяв за два тижні. Варто зауважити: якщо за ці закони так і не проголосують – попереднє рішення Верховної Ради про зняття недоторканності з 1 січня 2020 року залишиться порожнім звуком.

Сьогодні ж стало відомо, що комітет Верховної Ради з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту визнав законними подання генерального прокурора Руслана Рябошапки про зняття недоторканності, затримання і арешт народного депутата Ярослава Дубневича. Але рішення комітету також має зауваження, які стосуються, зокрема, обґрунтованності доказів провини нардепа. За документ проголосували 9 членів комітету, 1 утримався.

Залиште свій коментар

Вибір редакції