Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комітет Європарламенту підтримав рекомендації прискорити надання безвізового режиму Україні

Члени комітету більшістю голосів підтримали доповідь з цього питання.

Сьогодні, 7 липня, комітет Європарламенту у закордонних справах підтримав рекомендації якнайшвидше скасувати візові вимоги для українців для короткострокових подорожей Шенгенською зоною.

За інформацією євродепутата з Польщі Яцека Саріуш-Вольські, члени комітету більшістю голосів підтримали його доповідь з цього питання.

Як пише Укрінформ, члени комітету наголосили, що скасування візових вимог для українців повинно відбутися незалежно від процесу прийняття в ЄС нового механізму призупинення безвізових режимів для усіх третіх країн.

"При цьому депутати категорично не підтримали дві поправки до проекту доповіді про відхилення безвізового режиму для України. З такою ініціативою виступили французький депутат правої радикальної групи Європа націй і свободи Жан-Люк Шаффхаузер та позафракційний грецький націоналіст Георгіос Епітідеос", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв заявив, що Україна виконала всі зобов'язання для лібералізації візового режиму з Євросоюзом, і в самому ЄС це підтвердили.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції