Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Компанія Манафорта "допомагала" Порошенку в 2014 році – свідок

Компанія Манафорта "допомагала" Порошенку в 2014 році – свідок

Рік Гейтс, який працював з американським політтехнологом, повідомив про це в суді під присягою.

Американський консультант Пол Манафорт після втечі президента Віктора Януковича в 2014 році працював на Петра Порошенка, але за ці послуги йому так і не заплатили в повному обсязі. Про це у вівторок, 7 серпня, повідомив колишній партнер по бізнесу політтехнолога Рік Гейтс, під час свідчень у суді.

Він, зокрема, повідомив, що після втечі Януковича виплати Манафорту "істотно скоротилися". При цьому Гейтс, як повідомляє NBC, уточнив, що скандальний політтехнолог продовжив працювати в Україні.

Компанія DMP International, яка належала Манафорту і Гейтсу, консультувала Опозиційний блок на парламентських виборах у жовтні 2014 року. Крім того, ця ж компанія, як повідомив свідок, "допомагала" [в оригіналі "assisted", - ред.] Петра Порошенка в тому ж 2014 році.

Інші деталі цієї співпраці Гейтс не уточнив. 

Раніше повідомлялося, що в березні 2014 року команда Пола Манафорта, який перед цим працював на президента-утікача Віктора Януковича, обговорювала можливість консультування кандидата з ініціалами "ПП" і новоствореної політичної партії на президентських та парламентських виборах в Україні. Це випливає з доказової бази спецпрокурора США Роберта Мюллера, яка підготовлена у справі Манафорта

Прес-секретар Порошенка не прокоментував ТСН.ua цю ситуацію. Натомість соратник Порошенка Юрій Стець повідомив, що у штабі 2014 року з цими людьми могли спілкуватися лише три людини – він, Ігор Гринів та сам Порошенко. Однак ніхто з них з представниками Манафорта не зустрічався та пропозицій не отримував.

Пізніше в прес-службі АП прокоментували "Українській правді" інформацію про пропозицію співпраці з Манафортом.

"Команда Петра Порошенко ніколи не співпрацювала ні з Полом Манафортом, ні з його людьми. Пропозиції про співробітництво надходили серед інших, втім навіть не розглядалися", - заявили в адміністрації президента.

Відео Манафорт мав 30 банківських рахунків у трьох різних країнах

Колишній голова передвиборчого штабу Трампа та політтехнолог Януковича мав 30 банківських рахунків у трьох різних країнах. Усе для того, аби отримувати та приховувати гроші, зароблені в Україні. Про це заявив прокурор під час першого судового засідання у справі про банківські та податкові махінації Пола Манафорта. За роки співпраці із "Партією регіонів" Манафорт заробив кругленьку суму - понад 60 мільйонів доларів . 

Манафорт мав 30 банківських рахунків у трьох різних країнах

Вибір редакції