Компанії дружини та квартира в Києві. Що задекларував міністр юстиції Малюська

Компанії дружини та квартира в Києві. Що задекларував міністр юстиції Малюська

Фото: ТСН.ua

Дохід Малюськи та його дружини протягом 2018 року склав 2 369 789 гривень.

Міністр юстиції України Денис Малюська у декларації за 2018 рік вказав квартиру в Києві та автомобіль "Mazda 5".

Новообраний міністр є власником квартири площею 34,6 кв. м. у Києві, однак на його батька зареєстрована квартира у столиці з площею майєе у двічі більшою (72 4 кв.м.). Згідно з декларацією, їздить міністр юстиції на автомобілі "Mazda 5" 2008 року випуску.

Також Малюська є власником Товариства з обмеженою відповідальністю "Радник Прес" зі статутним капіталом  31 058 гривень. Протягом 2018 року він зареєстрував дохід у 2 369 789 гривень: левову частину доходів (1 195 373 грн) він отримав під час роботи заступником голови правління BRDO / World Bank Group (Офіс ефективного регулювання) - незалежного неурядового експертно-аналітичного центру, створеного з ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі та західних партнерів: Світового банку та уряду Канади.

Понад мільйон заробила його дружина Людмила Рябчинська на підприємницькій діяльності: 979 583 грн від  ГС "ФПРУ" та 194 833 грн з консалтингової фірми Agriteam Canada Consulting Ltd.

На банківських картках міністр юстиції зберігає 307 560 грн.

Нагадаємо, що Верховна Рада України 9-го скликання 29 серпня в перший день засідань затвердила кандидатуру прем'єр-міністра України та склад Кабміну. У новому уряді залишаться лише два представники минулого Кабінету міністрів: міністр фінансів Оксана Маркарова та глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков. Всі інші міністерські портфелі віддали представникам нової команди президента Зеленського. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація