Комуністка Калетник розповіла, де бере гроші на брендові сумки
Народна депутатка полюбляє дорогий та яскравий одяг.
Комуністка у 18 років почала працювати у бізнесі
За звання найяскравішо вбраної депутатки в парламенті змагаються регіоналка Олена Бондаренко та комуністка Оксана Калетник, йдеться в Світському житті.
Народна депутатка від КПУ Оксана Калетник розповіла Каті Осадчій, як вона збирається до сесійної зали.
"Ніколи не думаєш, що "натягуєш". Дивишся тільки на погоду. Стиль для жінки це те, що вона формує в собі – звичку. Тому по стилю в мене виходить більш класичний одяг. А яскраві кольори – те, що було з дитинства", - каже нардеп.
"Я свою доньку намагаюся привчити, що чорний колір – це не завжди добре", - додала Калетник.
Комуністка належить до тих депутаток, які полюбляють брендові речі, і приходять до Ради з сумками Dior.
"Нічого в цьому житті мені ніхто не дарував. Я з 18 років почала працювати у бізнесі. Я завжди зважувала: можу я собі щось дозволити, або не можу. Якщо я можу щось собі дозволити – я це робила", - повідомила Калетник.
Нагадаємо, найбагатша жінка Ради показала свій заміській маєток та похизувалася шубами.