Концерт Ані Лорак спровокував масові заворушення з димовими шашками та бійками в Києві

Концерт Ані Лорак спровокував масові заворушення з димовими шашками та бійками в Києві

Біля палацу "Україна" відбувається масовий мітинг проти концерту Ані Лорак / Фото: kievvlast.com.ua

Щонайменше чотирьох провокаторів затримали правоохоронці.

Сьогодні ввечері біля палацу "Україна" в Києві зібралося близько сотні людей у масках, які намаглися зірвати концерт співачки Ані Лорак. Після сутичок із правоохоронцями чотирьох протестувальників забрали в міліцію.

Люди в масках неодноразово закидали правохоронців петардами та димовими шашками, нападали на них. Силовикам відповідно доводилося давати "відповідь" кийками.

Ультрас намагаються зірвати концерти Ані Лорак

Ультрас намагаються зірвати концерти Ані Лорак

Учора на цьому ж місці також були мітинги з вимогою скасувати вчорашній концерт Ані Лорак. Свої дії протестувальники пов'язують із тим, що співачка виступає з концертами в Росії, яка нині дуже агрессивно налаштована проти Україні та фінансує тероризм на Донбасі.

Правоохоронці охороняють палац "Україна" від провокаторів / Фото: kievvlast.com.ua

 
Допис by Volodimir Lugoviy.

Торік 1 грудня, коли на Майдані розігнали студентів, Лорак отримувала в Кремлі "Золотий грамофон", а 25-го січня, коли ховали убитих на Грушевського, вона співала на весіллі сина колишнього спікера Верховної Ради Литвина, уточняє "Українська правда".

Нагадаємо, вчора агресивний натовп кидав у відвідувачів концерту Ані Лорак яйця, а в приміщення палацу "Україна" закинули димові шашки.

Повʼязані теми:

Наступна публікація