Конфлікт загострюється. Садовий звинуватив Гройсмана у цинізмі через слова щодо львівського сміття

Очільник міста стверджує, що приймати відходи на інших полігонах нібито "заборонили зверху" 

Мер Львова Андрій Садовий відреагував на заклики прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана допомогти з вивезенням львівського сміття.

"Чи є межа цинізму пана прем'єр-міністра? Володимир Гройсман просить всіх допомогти Львову в ліквідації екологічної кризи, якщо я "раптом" звернусь. Я нагадую пану президенту та пану прем'єр-міністру, що у них у шухлядах лежать вже п'ять звернень міської комісії з надзвичайних ситуацій з проханням про допомогу місту (або як мінімум припинити блокаду), які відверто ігноруються", - написав Садовий на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

За його словами, звернень до органів місцевого самоврядування, обласних адміністрацій і подальших відмов нараховується сотні.

"Зокрема і від вірного соратника Володимира Гройсмана мера Вінниці Моргунова. Дехто відверто в очі каже, що є пряма заборона "зверху" навіть на найменший об'єм допомогти. В цьому - вся "сила" і "децентралізованість" місцевого самоврядування України", - додав очільник Львова.

Слова про 14 запропонованих ділянок під полігон в межах Львівської області Садовий назвав відвертою неправдою і закликав розблокувати наявні полігони для побутових відходів та надати ділянку для нового резервного полігону для Львова та 4-х районів області.

Чи є межа цинізму пана Прем'єр-міністра? Volodymyr Groysman просить всіх допомогти Львову в ліквідації екологічної кризи...

Опубликовано Андрій Садовий 19 июня 2017 г.

Як повідомлялося раніше, у Львові від літа минулого року тривають проблеми із вивозом сміття через закриття Грибовицького звалища, де сталася пожежа. Мер Львова Андрій Садовий звернувся до Кабміну з вимогою оголосити в місті надзвичайну екологічну ситуацію через продовження "сміттєвої блокади". Очільник міста стверджував, що спроби тимчасово вивозити відходи на інші полігони наштовхнулися на "системний та організований опір", а директорам інших сміттєвих полігонів, куди побутові відходи хотіли відвозити тимчасово, відчули тиск і погрози.

Згодом прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час селекторної наради з регіонами заявив, що уряд може виділити з держбюджету 50 млн грн для облаштування у Львові міського сміттєвого полігону. 

 

ВідеоСадовий заявляє, що сміттєва блокада Львова досі триває

Залиште свій коментар