Конфуз із "бляхою": Парубій і Луценко підтримали депутатку, яка не стрималася на трибуні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ірина Луценко від хвилювання вжила не вельми парламентську лексику.

Після ухвалення змін до Конституції, які закріплюють зовнішньополітичний курс на євроатлантичну інтеграцію, депутати так раділи, що Ірина Луценко навіть переплутала законопроекти, які мала доповідати. Коли ж спікер указав на помилку, представниця Порошенка у Верховній Раді засмутилася та використала вульгарну частку мови, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Голова Верховної Ради одразу пояснив нестриманість колеги хвилюванням і напругою історичного голосування.

ВідеоІрина Луценко вилаялася у Верховній Раді

Після ухвалення змін до Конституції, які закріплюють зовнішньополітичний курс на євроатлантичну інтеграцію, всі так раділи, що Ірина Луценко навіть переплутала законопроекти. Коли ж спікер вказав на помилку, представниця Порошенка у верховній раді засмутилася, використала вульгарну частку мови.

Ірина Луценко вилаялася у Верховній Раді

Про те, що Ірина Луценко здатна на міцне слівце, вирішив згадати і її чоловік – генпрокурор Юрій Луценко. Після конфузу в парламенті він виклав цей епізод у себе на сторінці у Facebook з історією їхнього знайомства ще за студентських років. При цьому керівник ГПУ згадав, що тоді молода Іра висловлювалася так само. У дописі він зізнався їй у коханні і використав цей вульгарний вигук. 

Ірина Луценко вийшла доповідати народним депутатам про законопроект щодо перейменування Дніпропетровської області, але почала розповідати про спостерігачів від Росії і підготовку втручання у вибори президента. Спікер Ради Андрій Парубій повідомив їй, що вона робить доповідь не у тій темі. Тоді Ірина сказала у мікрофон: "Бляяяха муха! Вибачте, будь ласка. Зараз візьму матеріали. Вибачте, будь ласка".

Залиште свій коментар

Вибір редакції