Конгрес США вимагає від Трампа негайно пояснити ситуацію зі "змовою" талібів та РФ в Афганістані

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Конгресі заявили, що зараз пояснення Трампа викликають лише більше запитань.

Демократи та республіканці у Конгресі США вимагають від американського президента Дональда Трампа пояснень щодо "змови" РФ з талібами в Афганістані

Про це повідомляє The Hill.

Нагадаємо, що минулого тижня видання The New York Times із посиланням на джерела в американській розвідці повідомило, що Росія нібито пропонувала афганським бойовикам гроші за смерть військових зі США, і в адміністрації Трампа про ситуацію знали.

У неділю, 28 червня, очільник США заявив, що його не інформували про спроби спецпідрозділу Кремля заплатити пов'язаним із Талібаном бойовикам, й додав, що ця інформація, можливо, не є достовірною, а видання не розкриває своє джерело.

Однак, республіканці та демократи в Конгресі, які вважають інформацію про можливу російську операцію "кричущою" та "тривожною", заявляють, що пояснення Трампа викликають лише більше запитань, на які "адміністрація повинна відповісти негайно".

Голова Комітету з питань Збройних сил конгресмен-демократ Адам Сміт зазначив: "Якщо повідомлення про те, що адміністрація знала про цю російську операцію і нічого не робила, - правдиві, то вона порушила довіру тих, хто служить. Обов'язково, щоб Комітет з питань Збройних сил отримав детальні відповіді від Міноборони".

Водночас спікерка Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі заявила, що Трамп "ігнорує звинувачення на адресу Росії і президента Володимира Путіна". "Щось не так, і на це має бути відповідь", - сказала Пелосі, закликавши адміністрацію американського очільника негайно пояснити ситуацію. 

За її словами, Трамп уже підтримав РФ тим, що зменшив лідерство США в НАТО, скоротивши військовий контингент у Німеччині та запросивши Росію повернутися до G7.

Пелосі надіслала листа директору національної розвідки Джону Раткліффу та директорці ЦРУ Джині Хаспель з проханням провести брифінг в Палаті, сказавши, що "Конгрес і країна потребують відповідей зараз". 

Відео Росія пропонувала афганським бойовикам гроші за смерть військових зі США

Замовні вбивства від Кремля. Росія пропонувала афганським бойовикам гроші за смерть військових зі США. Про це з посиланням на джерела американської розвідки повідомляє видання The New York Times. Там дійшли до висновку - гроші бойовикам, пов'язаним із Талібаном, пропонував спеціальний підрозділ Кремля. Саме той, що курує замахи та інші таємні спецоперації із дестабілізації у Європі. За винагороду вони мали нанести удари на коаліційні сили в Афганістані, і, зокрема, по військах США.  

Росія пропонувала афганським бойовикам гроші за смерть військових зі США

Залиште свій коментар

Вибір редакції