Конгресмен назвав умову, за якої США можуть втрутитися у війну в Україні

Конгресмен назвав умову, за якої США можуть втрутитися у війну в Україні

Американські військові / Фото: eucom.mil

Політик зазначив, що Путін прагне захопити більше територій інших країн, щоб начебто "відтворити" Радянський Союз.

Лідер демократів у Палаті представників США Хакім Джеффріс назвав умову, за якої американські війська втрутяться у війну в Україні.

Про це інформує CBS News.

Джеффріс наголосив на важливості подальшої підтримки України у війні з Росією. За словами конгресмена, така допомога важлива, зокрема, для запобігання розширенню війни.

У цьому контексті політик висловив думку, що у разі успіху росіян у війні, Сполученим Штатам може довестися втрутитися у військовому плані.

"Ми не можемо дозволити Україні впасти, тому що якщо це станеться, то існує значна ймовірність того, що Америці доведеться втрутитися в конфлікт – не просто з нашими грошима, але з нашими військовослужбовцями", – висловився Джеффріс.

Читайте провідні новини дня:

Конгресмен зазначив, що президент РФ Володимир Путін прагне захопити більше територій інших країн, щоб начебто "відтворити" Радянський Союз. Російський диктатор у цій агресії надалі погрожуватиме союзникам з НАТО.

Американський політик звернув увагу, що агресія РФ не закінчилася вторгненням Путіна до Грузії, як і на захопленні Криму та територій Донецької і Луганської областей ще 2014 році.

"Чи повинні ми вірити, що перед обличчям такого роду послідовної агресії, якщо ми дозволимо Володимиру Путіну досягти успіху в Україні, він зупиниться лише на Україні? Звичайно, ні", – наголосив Джеффріс.

Нагадаємо, за інформацією від видання Repubblica, НАТО неофіційно визначило принаймні дві "червоні лінії", за яких можливе пряме втручання Альянсу у війну в Україні.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація